Model: BRB01-12C

Bransoletka srebrna SUN

128,00 zł

  • kruszec: srebro
  • kamień: bursztyn bałtycki
  • waga: 4,5 g
  • barwa kamienia: czarna
  • zapięcie: karabińczyk

Kolekcja SUN, to autorska kolekcja biżuterii firmy Sadva.  Każdy bursztyn ma swoja barwę lub odcień. Ta rozmaitość powoduje, że pomimo podobnego wzoru każda sztuka biżuterii jest oryginalna i unikatowa.  W kolekcji biżuterii  z bursztynem SUN  wykorzystywane jest naturalne piękno niepolerowanego bursztynu, który każdego dnia odkrywa swoje skryte piękno.

 Bransoletka z kolekcji autorskiej SUN wykonana z pięknego, niepolerowanego bursztynu w kształcie kuli  oraz srebrnego szarnirka.  Kamienie różnią się od siebie występującymi na nich cieniami oraz delikatnie barwą, choć bryła bursztynu jest ciemna i ta barwa jest wiodąca. Dzięki przedłużce można regulować długość bransoletki.

Autentyczność bursztynu, potwierdzamy certyfikatem jakości, wydanym przez Cech Rzemiosł Artystycznych w Gdańsku. Produkt unikatowy, wykonany przez najlepszych bursztynników w Polsce.

Długość bransoletki : 17 cm, długość przedłużki: 3 cm.

Jeśli szukasz podobnej bransoletki - możesz wysłać do nas wiadomość (sklep@sadva.pl), a my przedstawimy kilka propozycji, które mogą Cię zainteresować. 

zapakuj na prezent

Wysyłka w 24 H

Darmowa dostawa

Do kompletu