×
Bransoletki męskie · Biżuteria SADVA

Bransoletki męskie

61 produktów

Bransoletki męskie

Bransoletka to dodatek nie tylko dla kobiet. Po tego typu akcesoria mogą sięgać również mężczyźni. Bransoletki męskie przypadną do gustu przede wszystkim pewnym siebie panom, dla których ważne jest podążanie za najnowszymi trendami. Mnogość oraz różnorodność dostępnych modeli sprawia, że każdy może znaleźć biżuterię zgodną ze swoim indywidualnym gustem.

Bransoletka – gadżet nie tylko dla kobiet

Dotąd biżuteria dla mężczyzn kojarzyła się głównie z zegarkami oraz spinkami do mankietów. Jednak obecnie męskie nadgarstki coraz częściej ozdabiają dedykowane specjalnie im bransoletki. Taki gadżet sprawdza się w stylizacjach o różnym charakterze. Dodatek ten może towarzyszyć panom w codziennych sytuacjach, kiedy to w głównej mierze stawia się na wygodny ubiór. Jednak bransoletki męskie świetnie dopasowują się również do eleganckich strojów zakładanych w związku z uroczystymi kolacjami i bankietami, spotkaniami biznesowymi oraz innymi ważnymi wydarzeniami.

Jaką bransoletkę dla mężczyzny wybrać?

W ofercie marki SADVA znajduje się kilka autorskich kolekcji, w których znaleźć można także bransoletki męskie. Jedna z propozycji to niepowtarzalne akcesoria z kolekcji BARCELONA – bransoletki na sprężynce z bursztynem w odcieniu koniakowym, czarnym lub mlecznym. Dużą popularnością wśród przedstawicieli płci męskiej cieszą się bransolety z kauczuku ze stalową żmijką oraz te wykonane z eko skórki z elementem ozdobnym ze stali szlachetnej. Do wielu męskich stylizacji pasuje także bransoletka CHAIN w postaci grubego łańcucha oraz modele z czarnymi elementami wykonanymi z ceramiki.

Bransoletki męskie – sprawdź ofertę marki SADVA

Ostatnimi czasy doskonale widać, że biżuteria męska zyskuje na popularności. Coraz większa grupa panów dostrzega, że taki dodatek może stać się idealnym uzupełnieniem niejednej stylizacji. Bransoletki męskie stanowią również ciekawą inspirację prezentową. Upominek w takiej postaci na pewno sprawi radość obdarowanej osobie. Wystarczy tylko dopasować odpowiedni egzemplarz do gustu konkretnego mężczyzny, jego charakteru oraz preferowanego stylu ubierania się. Dzięki temu trafi się na przydatny podarunek, który będzie chętnie zakładany przez mężczyznę bliskiego naszemu sercu.