×
Kolczyki koła · Biżuteria SADVA

Kolczyki koła

164 produktów

Kolczyki koła

Kolczyki są dekoracją uszu, która może cechować się różnym charakterem, wielkością, czy rodzajem zdobień. Modele, które cieszą się ogromną popularnością to pozłacane i srebrne kolczyki w kształcie kół. W ofercie marki SADVA również znajdziesz tego typu akcesoria biżuteryjne. Już teraz poznaj nasz asortyment i wybierz dla siebie wyroby jubilerskie zgodne z Twoją osobowością. Kolczyki koła wprost idealnie sprawdzą się w tej roli – przekonaj się o tym sama.

Kolczyki koła – dla kogo?

Czy wiesz, że kolczyki koła to ozdoby, które najlepiej prezentują się u kobiet o określonym typie urody? Ponadto mają one nie tylko funkcję ozdobną. Potrafią bowiem w pewnym stopniu zakamuflować mankamenty i niedoskonałości, które w swoim wyglądzie dostrzega przecież niemal każda z nas. Po taki wyrób jubilerski powinny więc sięgać panie o kwadratowym, owalnym oraz trójkątnym kształcie twarzy. Taka ozdoba wyrówna proporcje i w razie potrzeby złagodzi nieco rysy. Jednocześnie jest jedna niezbyt dobra wiadomość – kolczyki koła nie do końca dobrze będą prezentowały się u kobiet z okrągłą twarzą. Przedstawicielki płci żeńskiej należące do tej grupy powinny postawić na ozdoby przypominające inne figury geometryczne, na przykład kwadraty, trójkąty, czy prostokąty.

Srebrne i pozłacane kolczyki koła – już teraz odkryj ich potencjał

Kolczyki koła marki SADVA niejedno mają imię. Dostępne są zarówno minimalistyczne modele, jak i te nieco bardziej dekoracyjne akcesoria. Największą popularnością cieszą się ozdoby uszu FLYwithSADVA, w których pierwsze skrzypce grają delikatne motylki, czyli logo naszej marki – przypadną one do gustu kobietom w każdym wieku. Warto zwrócić swoją uwagę także na wiszące, pozłacane na różowo kolczyki z kolekcji DURO, którym elegancji dodają wstawki w kolorze czarnym. Dzięki temu stają się one prawdziwym synonim klasy i szyku. Musisz je mieć.

Kolczyki koła – poznaj ofertę marki SADVA

Chcesz wzbogacić swoją kolekcję biżuterii o kolczyki koła? Już teraz wybierz najlepszy dla siebie model z oferty marki SADVA. Pamiętaj również, że tego typu wyroby jubilerskie sprawdzą się na prezent. Stawiając na taki dodatek, bez względu na okazję, sprawisz ogromną przyjemność osobie, której je podarujesz. Taka ozdoba stanie się jasnym punktem każdej stylizacji zakładanej przez Twoją mamę, siostrę, czy przyjaciółkę.