×
Naszyjniki srebrne damskie · Biżuteria SADVA

Naszyjniki srebrne

126 produktów

Naszyjniki srebrne

Zawieszki i naszyjniki srebrne

Mówią, że mowa jest srebrem, a milczeniem złotem. My jednak nie zamierzamy przemilczeć zalet srebrnej biżuterii, która cieszy się równie dużą popularnością co złoto. Srebro jest surowcem uniwersalnym, który pasuje zarówno do eleganckich, jak i casualowych stylizacji. Po srebrne zawieszki chętnie sięgają nastolatki, studentki oraz wszystkie kobiety, które kochają dobry styl. Naszyjniki srebrne są więc biżuterią dla każdej kobiety pragnącej podkreślić swoją nietuzinkową osobowość wyrazistą ozdobą w postaci zawieszki. Srebro to wybór, który Cię zachwyci – wejdź do świata SADVA wypełnionego srebrną biżuterią i poczuj się absolutnie wyjątkowo!

Zawieszki srebrne z kamieniami

Szukasz efektownego sposobu na wyrażenie siebie? Twój indywidualny i absolutnie wyjątkowy styl pomogą Ci podkreślić zawieszki ze srebra SADVA, których kształt możesz dopasować do własnych preferencji. Wśród naszych srebrnych naszyjników z zawieszkami nie mogło zabraknąć najmodniejszych motywów, takich jak wysadzane cyrkoniami serce, znak nieskończoności czy przynosząca szczęście czterolistna koniczyna. Nie bylibyśmy jednak sobą, gdybyśmy nie przygotowali dla Was kolekcji zawieszek wyjątkowych, wśród których królują zawieszki srebrne ze skrzydłami, ptakami, drzewkami czy sercem i kluczykiem. Jeśli tak, jak my, kochasz połączenie tradycji z nowoczesnością, koniecznie sprawdź także nasze zawieszki srebrne z kamieniami, takimi jak bursztyn w kolorze mlecznym, miodowym, wiśniowym lub czarnym.

Wybierz naszyjnik srebrny i pokaż światu, kim jesteś

Otaczanie się symbolami jest niezwykle ważne w naszej kulturze. Widać to między innymi w popularności takich ozdób jak tatuaże. W Sadva stawiamy na równie trwałe ozdoby, które mogą przez całe życie pomagać Ci w wyrażaniu swojego światopoglądu. To właśnie dlatego w naszej kolekcji przygotowaliśmy naszyjniki damskie srebrne z motywami, które pomogą Ci pokazać światu, w co wierzysz, a przy okazji staną się efektowną ozdobą doskonale ukazującą sposób, w jaki postrzegasz rzeczywistość. Postaw na zawieszki srebrne duże lub małe z przepięknie wykonanymi sercami, symbolami nieskończoności i innymi motywami, które staną się Twoim znakiem rozpoznawczym. Takie zawieszki do łańcuszka srebrne możesz również podarować bliskiej osobie z okazji ważnego święta – urodzin, Dnia Matki czy Dnia Kobiet.

Wielokolorowe naszyjniki srebrne damskie

Jeśli tym, czego szukasz, jest naszyjnik srebrny o nietuzinkowym wyglądzie, sprawdź naszą dwu- i trójkolorową biżuterię ze srebra z pozłacanymi elementami. Połączenie naturalnego srebra z pozłacanym daje niesamowity efekt i pozwala osiągnąć idealną harmonię między eleganckim i casualowym stylem. W ofercie biżuterii SADVA znajdziesz także trójkolorowe pozłacane naszyjniki srebrne typu celebrytka w kolorze srebra, złota i różowego złota z dodatkiem subtelnych zawieszek w kształcie motyli. Wielokolorowe naszyjniki srebrne damskie to najnowszy trend w modzie biżuteryjnej, po który chętnie sięgają zarówno młode dziewczęta, jak i dojrzałe kobiety. Naszyjnik srebrny z pozłacanymi dodatkami i modnymi zawieszkami to ozdoba, która szybko stanie się nieodłączną częścią Twojej osobowości.