×
Kosmetyki z bursztynem · Biżuteria SADVA

KOSMETYKI Z BURSZTYNEM

3 produktów

KOSMETYKI Z BURSZTYNEM

Kosmetyki z bursztynem, czyli Złoto Bałtyku nie tylko w biżuterii

Każde dziecko wie, że wizyta nad morzem to samo zdrowie – pozwala uzupełnić niedobory jodu i pooddychać najczystszym powietrzem w Polsce. Nie ma również drugiego takiego miejsca, które tak bardzo kojarzyłoby się z bursztynem. Złoto Bałtyku to niezwykle piękny i efektowny kamień, który słynie również ze swoich właściwości zdrowotnych. Nic więc dziwnego, że kosmetyki z bursztynem cieszą się dużą popularnością wśród turystów przyjeżdżających do Polski, którzy z wizyt w naszym kraju wracają z bursztynem w postaci mydła, szamponu czy kremu.

Złoto Bałtyku i jego niezwykłe właściwości

Już medycyna ludowa wykorzystywała bursztynowe kadzidła i korale do leczenia dolegliwości bólowych oraz chorób tarczycy i układu oddechowego. Obecnie dużą popularnością cieszy się nalewka bursztynowa, która wspiera leczenie reumatyzmu oraz wspomnianych już schorzeń tarczycy i gardła. Kwas bursztynowy pozyskany z bursztynu bałtyckiego korzystnie wpływa także na kondycję skóry, zwiększając jej elastyczność i głęboko nawilżając. Złoto Bałtyku to naturalny antyoksydant, który hamuje procesy starzenia się skóry i wyróżnia się działaniem regeneracyjnym oraz odmładzającym.

Kosmetyki bursztynowe z naturalnym bursztynem bałtyckim

Mydło, krem, maść, odżywka, balsam, szampon, a może nalewka? W ofercie SADVA znajdziesz różnorodne kosmetyki z bursztynem zawierające naturalny kwas lub pył bursztynowy. Nasze kosmetyki bursztynowe uzupełniliśmy o wysokiej jakości składniki, takie jak olej arganowy, migdałowy i kokosowy, kwas hialuronowy, D-panthenol, ekstrakt z kawy czy olej z paczuli i kardamonu – obecność tych składników wspiera rewitalizację skóry i wspomaga działanie kwasu bursztynowego. Jeśli jesteś miłośniczką bursztynowej biżuterii SADVA, otwórz się na zupełnie nowe doznania i wypróbuj kosmetyki bursztynowe, które staną się częścią Twojego rytuału pielęgnacyjnego. Zestaw kosmetyków z bursztynem to także doskonały pomysł na prezent dla osoby zaintrygowanej cudownymi właściwościami Złota Bałtyku.