×
Naszyjniki celebrytki · Biżuteria SADVA

Naszyjniki celebrytki

69 produktów

Naszyjniki celebrytki

Modne naszyjniki celebrytki – subtelne ozdoby dla każdej kobiety

Naszyjniki celebrytki pojawiły się w świecie biżuterii dopiero niedawno, lecz (jak przystało na celebrytki) w mgnieniu oka zdobyły sławę. Ze względu na fakt, że naszyjniki te stały się szczególnie popularne wśród znanych osób, zyskały one miano celebrytek i biżuterii gwiazd. Subtelne naszyjniki z zawieszkami noszą między innymi Charlize Theron, Kim Kardashian i Taylor Swift, a na naszym rodzimym podwórku tę ozdobę szczególnie ukochały sobie Agnieszka Szulim, Kinga Rusin i Magda Mołek. Cechą charakterystyczną naszyjników typu celebrytka są subtelne zawieszki w kształcie serca, koniczyny, krzyżyka czy gwiazdy, a także kamienie, szczególne cyrkonie. Odkryj nasze modne celebrytki z kamieniami oraz srebrnymi przywieszkami i poczuj się jak prawdziwa gwiazda!

Naszyjniki celebrytki inspirowane uniwersalnymi symbolami

Coco Chanel mawiała, że „moda jest na niebie, na ulicy, moda to idee, sposób życia, wszystko to, co się dzieje”. Trudno się z nią nie zgodzić. W SADVA inspiracją do tworzenia naszych kolekcji jest otaczający nas świat i jego symbolika. To właśnie dlatego wśród naszej biżuterii znajdują się zawieszki w kształtach, które wiele osób traktuje bardzo osobiście. Co więcej, kształty te są niezwykle uniwersalne, a więc każdy może w nich odnaleźć własną historię. Nasze celebrytki z kamieniami pełne są odniesień do świata emocji, zwierząt i roślin. Odkryj celebrytki z zawieszkami w kształcie serc, znaków nieskończoności, liści, skrzydeł, łabędzi, łez, sów, kłódek, drzew, motyli, kwiatów, krzyżyków, kolibrów, gwiazd i koniczyn. Srebrne oraz pozłacane przywieszki dostępne są także w wersji z efektownymi cyrkoniami, które czynią biżuterię jeszcze bardziej elegancką, wyrazistą i ekskluzywną.

Celebrytki z kamieniami – moda, która nie przeminie

Niektóre ozdoby zdobywają chwilową popularność, by za chwilę ustąpić miejsca zupełnie nowym projektom. Z celebrytkami jest inaczej, a to za sprawą ich prostoty i niezwykłego przesłania, jakie niosą. Celebrytki z kamieniami stanowią uniwersalną ozdobę, która idealnie współgra z miejskim stylem, a przy tym może być także wykorzystywana podczas tworzenia eleganckich stylizacji. Celebrytka nie ma też wieku, dlatego noszą ją zarówno nastolatki, jak i kobiety po trzydziestce. Delikatny naszyjnik dodaje uroku i może być noszony w pojedynkę, a także w towarzystwie innych ozdób, na przykład efektownych chokerów ze stali szlachetnej. Do celebrytki pasują też różnorodne ozdoby ze srebra i złota, które wspaniale ze sobą współgrają, pozwalając tworzyć kompletne stylizacje biżuteryjne.

Wybierz celebrytki z kamieniami na prezent dla ukochanej

Pragniesz obdarować kobietę swojego życia biżuterią, lecz nie do końca wiesz, co mogłoby jej się spodobać? Postaw na celebrytki z kamieniami, które są modne, piękne i niezwykle uniwersalne. Wystarczy, że wybierzesz kolor – srebro lub srebro pozłacane – oraz zdecydujesz się na zawieszkę, która najlepiej pasuje do Twojej ukochanej. Jeśli pragniesz wyznać jej miłość, postaw na klasyczne serce. Z okazji obrony pracy dyplomowej obdaruj ją naszyjnikiem z sową – symbolem mądrości, a przed daleką podrożą, zawieś na jej szyi celebrytkę z czterolistną koniczyną.

Delikatne łańcuszki z zawieszkami wylansowane przez największe gwiazdy to must have każdej fashionistki. Mogą być manifestacją twoich przekonań lub też modną ozdobą podkreślającą kobiecą subtelność. Pasują niemal do każdej stylizacji i w połączeniu z mocniejszą biżuterią. Nasze celebrytki to naszyjniki i kolczyki ze srebra lub pozłacane. Noszone blisko szyi kuszą zawieszkami z kamienia lub w wybranym kształcie i kolorze. Tu ogranicza nas tylko wyobraźnia.