×
Biżuteria z motywem nieskończoności · Symbole SADVA

Biżuteria z motywem nieskończoności

39 produktów

Biżuteria z motywem nieskończoności

Jeżeli szukasz biżuterii, która wyrażać będzie wiele emocji i z powodzeniem będziesz mogła podarować ją jako prezent, zapoznaj się z naszą ofertą biżuterii ze znakiem nieskończoności! Od wielu sezonów symbol ten cieszy się ogromnym powodzeniem i uznaniem. Łączy on prostotę z symboliką, a dodatkowo możemy dopasować go do wielu sytuacji i okazji. Naszyjniki z symbolem nieskończoności, pierścionki, bransoletki, a nawet kolczyki – wszystko to znajdziesz w naszej ofercie.

Nieskończoność – co oznacza symbol?

Na pierwszy rzut oka symbol nieskończoności przypomina odwróconą cyfrę 8. Uznaje się go za wyjątkowy, gdyż nie posiada on ani początku, ani końca, przez co może być interpretowany na bardzo wiele różnych sposobów, w zależności od indywidualnych poglądów.

Pierwsze wizerunki symbolu nieskończoności zaczęły pojawiać się już w starożytnym Egipcie w postaci węży, które pożerały same swój ogon. Motyw ten był również kultywowany przez Celtów, a jego znaczenie interpretuje się, jako niekończący się cykl tworzenia i destrukcji.

Biżuteria z symbolem nieskończoności – dla kogo?

Symbol ten jest niezwykle prosty i subtelny, przez co idealnie sprawdzi się w naprawdę wielu kompozycjach biżuteryjnych. Jest to jeden z popularniejszych symboli na celebrytkach, gdzie sprawdza się doskonale. Umieszczony na kolczykach lub pierścionku nie jest przytłaczający. Sprawdzi się zarówno w przypadku młodych dziewczyn, jak i dorosłych kobiet. Idealnie sprawdzi się na romantyczny prezent jako symbol nieskończonych uczuć.