×
Bransoletki pozłacane · Biżuteria SADVA

Bransoletki pozłacane

215 produktów

Bransoletki pozłacane

Bransoletki pozłacane – 50 twarzy srebra

Biżuteria srebrna od lat zachwyca nas swoją uniwersalnością. W SADVA pragniemy wykorzystać wszystkie zalety srebra, zestawiając ten wyjątkowy kruszec z pięknymi kamieniami i symbolicznymi zawieszkami, a także ukazując jego zupełnie nowe oblicze, jakim są złocenia. W kolekcji SADVA znajdziesz bransoletki srebrne pozłacane w kolorze żółtego i różowego złota, które pięknie komponują się zarówno z casualowymi stylizacjami, jak i wieczorowymi kreacjami. Postaw na srebro i przekonaj się, że pomysłom na srebrną biżuterię nigdy nie ma końca!

Kolorowe bransoletki pozłacane z wyjątkowych kolekcji SADVA

Łamiemy schematy i pokazujemy, że elegancka srebrna biżuteria wcale nie musi być nudna! U nas rządzi kolor, szczególnie widoczny w kolekcjach SFERE i FLYwithSADVA. Bransoletki pozłacane SFERE to unikalne połączenia fasetowanych koralików z pozłacanego srebra, które szczególnie polecamy kobietom szukającym bogato zdobionych bransoletek wieczorowych. W kolekcji SFERE umieściliśmy również bransoletki złożone z kolorowych koralików oraz pozłacanych elementów, których dodatkową ozdobą jest srebrna zawieszka w kształcie motyla – znaku rozpoznawczego SADVA. Motyli nie brakuje też w serii bransoletek FLYwithSADVA, które występują między innymi w wersji z czarnym i czerwonym sznurkiem.

Do czego nosić bransoletki pozłacane damskie?

Sposób noszenia pozłacanej bransoletki zależy przede wszystkim od Twojej odwagi i wyobraźni. Bransoletki pozłacane damskie możesz zestawiać z innymi bransoletkami, na przykład biżuterią ze stali szlachetnej, skórzanego rzemyka czy sznurka. Pozłacana bransoletka może również stanowić Twoją jedyną ozdobę i w ten sposób subtelnie podkreślać delikatność osoby, która ją nosi. Bransoletki pozłacane z kolorowymi elementami ciekawie prezentują się w zestawieniu ze stylizacjami w stonowanych kolorach – ten niewielki dodatek sprawi, że mała czarna stanie się bardziej wyrazista, a Ty nie będziesz musiała tracić czasu na dobieranie efektownych akcesoriów.