×
Biżuteria z Bursztynem, Bursztynowa - sklep Sadva.pl

Kolekcja SUN Bursztyn

189 produktów

Kolekcja SUN Bursztyn

Bursztynowa biżuteria dla spragnionych czegoś nowego

Cenisz zaskakujące połączenia i chętnie stawiasz na odważne dodatki? Z pewnością pokochasz bursztynowe wisiorki i bransoletki SADVA z kolekcji SUN, MODERNO i BARCELONA, które wyróżniają się na tle innych ozdób, umożliwiając stworzenie niepowtarzalnych stylizacji na każdą porę roku. Jeśli intryguje Cię ognista barwa bursztynu i chętnie nosisz nietuzinkową biżuterię o surowym designie, sprawdź nasze bursztynowe propozycje wisiorków, bransoletek, obrączek, naszyjników, kolczyków i korali. Bursztynowe kolekcje SADVA w zupełnie nowym, miejskim wydaniu całkowicie rozprawiają się z mitem bursztynu jako trywialnej pamiątki znad morza – od dziś Złoto Bałtyku intryguje, zadziwia i stanowi nieodłączny element miejskiego stylu!

Biżuteria z bursztynem – unikalny dodatek do każdej stylizacji!

Jeśli do tej pory bursztyn kojarzył Ci się przede wszystkim z latem wypełnionym zachodzącym słońcem, czas skończyć ze stereotypami i otworzyć się na nieznane! Bursztyn, nazywany również Złotem Bałtyku, jest jedną z naszych największych miłości i inspiracji. Pragnąc wyjść poza powtarzające się wzory, odkryliśmy Polskie Złoto na nowo, tworząc osobliwe kolekcje SUN, MODERNO i BARCELONA, na które składa się nasza bursztynowa biżuteria. Zamiast powielać znane wzory, postanowiliśmy połączyć współczesne trendy biżuteryjne z jednym z najpopularniejszych polskich surowców, tworząc niepowtarzalne kolekcje dla kobiet i mężczyzn, którzy w modzie biżuteryjnej szukają czegoś więcej niż szablonowe motywy. Tak powstała nasza unikalna biżuteria z bursztynem, która jest połączeniem wielu materiałów i surowców – bursztynu, srebra, kauczuku, skórzanego rzemienia, satynowego sznurka.

Bursztynowa biżuteria we wszystkich odcieniach natury

Tworzymy naszą biżuterię z myślą o tych, którzy pragną czuć się wyjątkowo nie tylko od święta, lecz przede wszystkim na co dzień. Naszą biżuterię z bursztynem można zestawiać z casualowymi stylizacjami, takimi jak jeansy i biały T-shirt, a także dołączać ją do bardziej wyszukanych strojów wieczorowych. Stawiamy na uniwersalność, dzięki czemu nie musisz zmieniać ulubionej bursztynowej biżuterii na bardziej elegancką, wychodząc na uroczystą kolację czy ważne spotkanie biznesowe. Bursztynowy świat SADVA składa się z subtelnych dodatków, które mimo swych niewielkich rozmiarów, są charakterystyczne i zauważalne. Pragniemy ukazać prawdziwą i różnorodną twarz bursztynu, dlatego nasza biżuteria jest wielokolorowa – od najbardziej znanej miodowej i mlecznej barwy, aż do koloru wiśni i czerni.

Cenimy naturalne piękno polskiego surowca, dlatego wiele produktów dostępnych w kolekcjach SUN, MODERNO i BARCELONA tworzymy z matowych bursztynów niepolerowanych, z widocznym pyłem bursztynowym, co pozwala odróżnić biżuterię SADVA od tradycyjnych ozdób z bursztynu. W ofercie SADVA znajdziesz także bardziej klasyczną biżuterię z ręcznie polerowanym kamieniem, która idealnie współgra z najnowszymi trendami modowymi. Ze względu na różnorodność surowca, każda biżuteria z bursztynem dostępna w naszym sklepie jubilerskim jest unikatem – nie występuje druga identyczna bransoletka czy obrączka. Kamienie mogą więc nieznacznie różnić się między sobą barwą, lecz zawsze zachowujemy wiodący kolor obecny w przedstawionym w projekcie.

Zdefiniowaliśmy go od nowa. Jeśli myśląc o bursztynie widzisz ciężki wisior swojej babci, to nie u nas. Nasza kolekcja bursztynowa to dwie linie: SUN i MODERNO. Dwie linie, dwa różne podejścia do tego niezwykłego minerału. Nasza biżuteria bursztynowa to zupełnie nowa jakość.

SUN – kolekcja lodowa. Unikalny sposób opracowywania pozwolił na pokazanie zupełnie nowego oblicza bursztynu – matowego, kredowego oraz w ciemnych, koniakowych i wiśniowych odcieniach, trochę nie z tej ziemi. Łączone z różnymi metalami lub skórą dostępne są w ciekawych kształtach – oliwki, kulki, kwadraty, wałki czy dukaty.

MODERNO – dla tych, którzy kochają znajomą barwę złota Bałtyku. Moderno to biżuteria o płaskim szlifie zamknięta w ultranowoczesne, ascetyczne formy oprawione w srebro. Każdy ręcznie polerowany i w ten sposób „stapiany” ze srebrną oprawą. Precyzyjne wykończenia wymagają ogromnego nakładu sił i pracy jubilera.