×
Biżuteria z perłami · SADVA

Kolekcja PERŁY

40 produktów

Kolekcja PERŁY

Branża jubilerska czerpie ze współczesności, czego przykładem są nowoczesne i oryginalne wyroby, w które mogą zaopatrzyć się przedstawicielki płci żeńskiej. Jednocześnie już na pierwszy rzut oka zauważalne jest zamiłowanie do tradycji oraz rozwiązań, które od lat cieszą się nieustanną popularnością. Ogromne uznanie wśród kobiet zdobyła chociażby znajdująca się w naszej ofercie biżuteria z perłami. I nic nie wskazuje na to, aby w najbliższym czasie ten stan miał się w jakiś sposób zmienić. Takie akcesoria są w stanie zachwycić każdego, kto ma z nimi jakąkolwiek styczność. Przekonaj się o tym w praktyce!

Kolczyki z perłami – wyjątkowa ozdoba Twoich uszu

Biżuteria z perłami niejedno ma imię. Jedną z najbardziej klasycznych i pożądanych ozdób są pozłacane kolczyki, w których główną rolę odgrywa naturalna, słodkowodna perła o wielorakim rozmiarze i niepowtarzalnym kształcie (zwykle są to kulki nieregularne oraz oliwki). Poszczególne egzemplarze są tworzone ręcznie, z wysoką precyzją oraz dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. W efekcie zawsze otrzymuje się jedyny w swoim rodzaju wyrób – na próżno szukać dwóch identycznych. Zjawiskowe kolczyki z perłami są synonimem awangardy i elegancji, najlepiej prezentują się zwłaszcza w wytwornych stylizacjach, zakładanych w związku z wyjątkowymi okazjami. W zależności od indywidualnych upodobań oraz tego, co jest dla nas najwygodniejsze, można wybierać pośród ozdób o zróżnicowanym zapięciu.

Naszyjniki z naturalnych pereł – ponadczasowy i elegancki dodatek

Zapraszamy do zapoznania się z naszą autorską kolekcją PERŁY, w której królują również naszyjniki. Tym tradycyjnym ozdobom dekoltu nadaliśmy oryginalnego charakteru. Było to możliwe dzięki zastosowaniu detali z pozłacanego srebra lub fasetowanego kamienia, łańcuszków o zróżnicowanym splocie oraz dekoracyjnym zapięciom (również w postaci karabińczyka), stanowiącym swego rodzaju wisienkę na torcie. Istotną funkcję mają także pewne specyficzne elementy – przywieszki w postaci motylka oraz koraliki z logo marki SADVA.

Biżuteria z pereł – akcesoria na specjalne okazje

Szukasz ponadczasowych wyrobów jubilerskich, które będą modne bez względu na zmieniające się trendy? Główne cechy charakterystycznego dla Ciebie stylu to: prostota, klasa i szyk? Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest biżuteria z perłami marki SADVA. Dodatki znajdujące się w tej kategorii to przyciągające wzrok błyskotki, nadające niepowtarzalnego charakteru każdej stylizacji. Już teraz szczegółowo zapoznaj się z produktami, w których produkcję wkładamy całe nasze serca. Wybieraj pośród uroczych naszyjników, bransoletek oraz kolczyków, a potem twórz stylizacje pozwalające wyróżnić się z tłumu.