×
Kolczyki złote · Biżuteria SADVA

Kolczyki Złote

250 produktów

Kolczyki Złote

Kolczyki złote - wyjątkowa biżuteria dla twoich uszu

Odkryj kolczyki złote stworzone specjalnie dla Ciebie. Wyjątkowa jakość najbardziej cenionych prób złota 375 i 585 w naszej kolekcji złota. Szeroki wachlarz kolczyków dostępnych jest w różnych stylach i wzorach, umożliwiając wybór biżuterii, która najlepiej wyrażają Twój osobisty styl.

Kolczyki koła - nieprzemijający wzór

Kolczyki złote koła to wyraz prostoty i elegancji. Te minimalistyczne kolczyki złote koła są ponadczasowe i pasują do różnych stylizacji, od codziennych po wieczorowe. W naszej kolekcji złota znajdziesz klasyczne modele takie jak kolczyki złote koła Smooth 2,5 cm I, które są kwintesencją klasyki i ponadczasowego stylu biżuterii. Wzbogać swoją kolekcją kolczyków złotych kół o wzór, który doda niepowtarzalnego charakteru stylizacji. Postaw na kolczyki złote koła Wave 2,5 cm. Daj się oczarować wszystkim propozycjom jakie przygotowaliśmy dla Ciebie w kolekcji złota i wybierz model kolczyków złotych kół stworzony specjalnie dla Ciebie.

Kolczyki złote z Cyrkoniami - pełnia blasku

Jeśli cenisz sobie błysk i delikatność, kolczyki złote z cyrkoniami to doskonały wybór. Nasze kolczyki złote z cyrkoniami emanują elegancją i blaskiem, podkreślając Twój wyjątkowy urok. Wybierz świetlisty blask białej cyrkonii w kolczykach złotych półkola z cyrkoniami lub podkreśl elegancję i charakter swojej stylizacji z kolczykami złotymi kołami z czarnymi cyrkoniami. Jesteś fanką kolorowej biżuterii? Postaw na wariacje kolczyków złote z cyrkoniami Feeria i wyraź swój indywidualny styl.

Kolczyki z brylantem - autorskie wzory

Kolczyki z brylantem to doskonały wybór dla fanek prawdziwej sztuki jubilerstwa. Odkryj unikatowe działo artystów SADVA - kolczyki z autorskim wzorem Motyla. Delikatny wzór #MotylSADVA symbolizujący niezwykłą przemianę. Podkreśl wyjątkowość bliskiej Ci osoby i podaruj jej kolczyki złote Motyle z brylantem, gwarancję trafionego prezentu. Każde kolczyki z brylantem dostarczane są z certyfikatem, potwierdzającym czystość, masę i barwę brylantu, podpisanym przez niezależnego rzeczoznawcę. To gwarancja najwyższej jakości i wartości biżuterii. Dodatkowo każdy produkt wykonany ze złota pakowany jest z największą starannością w autorskie pudełko z logo naszej marki oraz unikalną torebkę prezentową.

Odkryj naszą kolekcję kolczyków złotych, która jest wyrazem luksusu, elegancji i niepowtarzalnego stylu. Nasze kolczyki złote to inwestycja w biżuterię, która podkreśli Twój wyjątkowy urok i pozostanie z Tobą przez lata. Wybierz kolczyki złote, które będą dodatkiem do Twojego osobistego stylu o wielkim symbolu.