×
Kolczyki złote · Biżuteria SADVA

Kolczyki Złote

238 produktów

Kolczyki Złote

Kolczyki złote - wyjątkowa biżuteria dla twoich uszu

Odkryj kolczyki złote stworzone specjalnie dla Ciebie. Wyjątkowa jakość najbardziej cenionej próby złota 375 i 585 w naszej kolekcji złota. Szeroki wachlarz kolczyków dostępnych jest w różnych stylach i wzorach, umożliwiając wybór biżuterii, która najlepiej wyrażają Twój osobisty styl.

Kolczyki koła - nieprzemijający wzór

Kolczyki złote koła to wyraz prostoty i elegancji. Te minimalistyczne kolczyki złote koła są ponadczasowe i pasują do różnych stylizacji, od codziennych po wieczorowe. W naszej kolekcji złota znajdziesz klasyczne modele takie jak kolczyki złote koła Smooth 2,5 cm I, które są kwintesencją klasyki i ponadczasowego stylu biżuterii. 

Kolczyki złote z Cyrkoniami - pełnia blasku

Nasze kolczyki złote z cyrkoniami emanują elegancją i blaskiem, podkreślając Twój wyjątkowy urok. Wybierz świetlisty blask białej cyrkonii w kolczykach złotych półkola z cyrkoniami lub postaw na wariacje kolczyków złote z cyrkoniami Feeria i wyraź swój indywidualny styl.

Kolczyki z brylantem - autorskie wzory

Kolczyki z brylantem to doskonały wybór dla fanek prawdziwej sztuki jubilerstwa. Odkryj unikatowe działo artystów SADVA - kolczyki z autorskim wzorem Motyla. Delikatny wzór #MotylSADVA symbolizujący niezwykłą przemianę. Każdy produkt wykonany ze złota pakowany jest z największą starannością w autorskie pudełko z logo naszej marki oraz unikalną torebkę prezentową.