×
Naszyjniki Choker na szyję · Chokery srebrne SADVA

Naszyjniki chokery

39 produktów

Naszyjniki chokery

Naszyjniki chokery – jedyna w swoim rodzaju biżuteria damska

Choker to nazwa naszyjnika o okrągłym kształcie, który oplata szyję i może być wykonany z różnych materiałów – srebra, złota, rzemienia, aksamitki czy tasiemki. Moda na naszyjniki chokery powraca co kilka sezonów, a ich historia sięga aż XVIII wieku. Jeśli dorastałaś w latach 90., z pewnością pamiętasz modę na naszyjniki typu „tattoo choker”, zrobione z ażurowych linek. W tym sezonie chokery na szyję są znacznie bardziej eleganckie i wykonane z lepszych materiałów. W kolekcji SADVA znajdziesz chokery będące unikalnym połączeniem elastycznego kauczuku, srebra oraz bursztynu. Uzupełnij swoją kolekcję biżuterii o modne chokery na szyję i sprawdź, jak je nosić, by wyglądać stylowo.

Naszyjniki srebrne chokery z bursztynem

Stawiamy na wyrazistość i nieoczywiste połączenia, dlatego w kolekcji SADVA znajdziesz chokery na szyję z elastycznego kauczuku jubilerskiego zwieńczonego srebrnymi końcówkami. Najbardziej efektownym elementem chokerów SADVA jest duży kamień niepolerowanego bursztynu w kształcie kuli. Naszyjniki srebrne chokery występują w wersji z bursztynem czarnym, mleczno-żółtym oraz kamieniem dwukolorowym. Każdy kamień wyróżnia się widocznym pyłem bursztynowym, który sprawia, że choker jest jedyny w swoim rodzaju.

Chokery na szyję w zestawieniu z naszyjnikami

Naszyjniki chokery mają tę magiczną zdolność, że potrafią w kilka chwil wpleść rockowy look w nawet najbardziej casualową stylizację. Zestawiając choker ze skórzaną kurtką i wyrazistym makijażem, możesz wyglądać uwodzicielsko bez długich przygotowań. Z kolei dodając do chokera długi naszyjnik ze złota lub srebra, jesteś w stanie stworzyć romantyczny look, a przy tym zaprezentować światu jedną z najmodniejszych stylizacji ostatnich miesięcy. Chokery na szyję z kolekcji BARCELONA możesz także zestawiać z bransoletkami z tej samej linii lub subtelnymi celebrytkami ze srebra i pozłacanego srebra – w ten sposób stworzysz unikalną kompozycję, która podkreśli Twoją osobowość.