×
Pierścionki Srebrne i Złote · Biżuteria SADVA

PIERŚCIONKI

314 produktów

PIERŚCIONKI

Subtelne i duże pierścionki stworzone przez projektantów SADVA

Biżuterię możemy podzielić na dwa rodzaje – delikatną i efektowną. Ten podział idealnie sprawdza się w przypadku pierścionków, które stanowią jedną z najpopularniejszych kobiecych ozdób. Delikatne pierścionki to minimalistyczny dodatek do stylizacji. W subtelnych pierścionkach pojawiają się małe oczka, gęsto osadzone cyrkonie czy romantyczne wzory, takie jak koniczyna lub motyl. Z kolei efektowna biżuteria to przede wszystkim duże pierścionki z rzucającymi się w oczy zdobieniami, takimi jak wielobarwne printy, duże oczka czy niespotykane dodatki, na przykład elementy ceramiczne lub bursztynowe. W SADVA znajdziesz różnorodną biżuterię, którą stworzył nasz jubiler. Pierścionki wykonane według naszych autorskich projektów to zarówno bogato zdobione propozycje, jak i delikatna biżuteria w zupełnie niespodziewanych połączeniach.

Ceramika i bursztyn, czyli ładne pierścionki w niecodziennej odsłonie

Srebro jest kruszcem stanowiącym bazę dla większości naszych kolekcji. Podczas tworzenia pierścionków postanowiliśmy zdecydować się na zestawienie srebra z pięknymi kamieniami, takimi jak cyrkonia i bursztyn. Wśród pierścionków z cyrkoniami obecna jest zarówno biżuteria zdobiona drobnymi kamieniami, jak i pierścionki z dużymi oczkami w różnych kolorach. Od pierwszego projektu pokochaliśmy także połączenie srebra z bursztynem, które prezentuje się szlachetnie i elegancko, a dostępne w naszej bursztynowej kolekcji obrączki adresujemy także do mężczyzn.

Szukasz zupełnie niespotykanych pierścionków, w których mogłabyś zakochać się od pierwszego wejrzenia? Sprawdź naszą kolekcję BARCELONA, czyli zestawienie bursztynowej lub srebrnej kuli ze sprężynką wykonaną ze stali szlachetnej, a także artystyczne pierścionki emaliowane z kolekcji MUDI lub niezwykle eleganckie ceramiczne pierścionki. Sklep SADVA to miejsce, w którym zawsze czeka na Ciebie element zaskoczenia!

Efektowne i delikatne pierścionki zaręczynowe – obdaruj ją artystycznym pierścionkiem!

Zaręczyny to jeden z najważniejszych dni w życiu każdej pary, a szczególną wagę przywiązują do nich kobiety, które nie mogą się doczekać roli Narzeczonej. Zgodnie z tradycją, aby mogło dojść do oficjalnych zaręczyn, potrzebna jest odpowiednia biżuteria. Pierścionki zaręczynowe występują w wielu różnorodnych kombinacjach. W końcu każda kobieta jest inna – jedna ceni delikatne ozdoby, inna chętnie eksponuje pierścionki duże z efektownymi kamieniami. Jaka jest Twoja przyszła Żona? Jeśli jesteście artystycznymi duszami i lubicie eksperymentować z tradycją, wybierz artystyczny pierścionek emaliowany z kolekcji MUDI. Dla wielbicielek efektownych ozdób przygotowaliśmy ładne pierścionki z dużymi oczkami oraz trójkolorową biżuterię, a wśród naszych autorskich projektów znajdują się także delikatne pierścionki z błyszczącymi cyrkoniami, idealne dla kobiety o romantycznej duszy. W ofercie SADVA przygotowaliśmy najpiękniejsze zaręczynowe pierścionki – duże rozmiary dostępne są od ręki, dlatego z łatwością dobierzesz idealnie dopasowaną biżuterię dla Narzeczonej.

SADVA to biżuteria, z którą na nowo odkryjesz magię bursztynu… i nie tylko!

Wśród naszych artystycznych projektów pierścionków znajdziesz zarówno delikatne, dziewczęce propozycje, jak i duże pierścionki srebrne. Cenisz sobie niesztampowe dodatki? Odkryj pierścionki ceramiczne i emaliowane, nowoczesną biżuterię z bursztynem czy zaskakujące nowoczesnością modele ze srebra! Kochasz klasykę?W takim razie urzekną Cię pierścionki z cyrkonią.

W naszych kolekcjach w sklepie online znajdziesz piękne modele pierścionków artystycznych, również w dużych rozmiarach. A na ten wyjątkowy dzień przygotowaliśmy najpiękniejsze modele pierścionków zaręczynowych!