×
Biżuteria z motywem krzyża · SADVA

Biżuteria z motywem krzyża

42 produktów

Biżuteria z motywem krzyża

Biżuteria z motywem krzyża, jaką oferuje marka SADVA, to oryginalne akcesoria dla każdego. Wiele jest tu niebanalnych propozycji dla kobiet, choć również panowie znajdą ciekawy dodatek do swoich codziennych stylizacji. Dostępne są błyskotki srebrne, złote i pozłacane. Zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem pierścionków, naszyjników, bransoletek i kolczyków.

Pierścionki z krzyżem – sprawdź ofertę SADVA

Biżuteria z motywem krzyża marki SADVA to między innymi oryginalne pierścionki o przyciągających wzrok kształtach. Modele, które sprawiają wrażenie, jakby owijały się wokół palca, stanowią wyjątkową ozdobę kobiecych dłoni, nadając im delikatności. Akcesoriom tym blasku dodają znajdujące się na nich cyrkonie.

Bransoletki z motywem krzyża – ciekawa propozycja marki SADVA

Miłośnicy biżuterii mogą zaopatrzyć się w bransoletki z krzyżykiem. Subtelne łańcuszki przypadną do gustu niejednej z pań. Natomiast skórzane modele w kolorze czarnym i czerwonym posiadające blaszkę z krzyżem dedykowane są mężczyznom doceniającym niebanalne gadżety.

Naszyjniki z krzyżykiem SADVA – poznaj je

Marka SADVA oferuje także wyjątkowe naszyjniki z krzyżem – pozłacane, złote oraz srebrne. Dostępne są modele krótkie oraz długie. Te pierwsze znajdują się blisko szyi, a drugie mogą podkreślać głęboki dekolt. Taka biżuteria z motywem krzyża jest dodatkowo ozdabiana spinelami, cyrkoniami oraz zawieszkami w kształcie serduszek, kółeczek lub skrzydeł.

Kolczyki z krzyżykiem – dla kogo?

Biżuteria z motywem krzyża to również wiszące kolczyki. Tego typu akcesoria sprawdzą się przede wszystkim u kobiet posiadających okrągłą twarz. W końcu zdobiąca uszy biżuteria to świetny sposób na jej optyczne wymodelowanie. Sięgające ramion kolczyki sprawiają, że uwypuklają się rysy twarzy i można odnieść wrażenie, że jest ona szczuplejsza. Ponadto takie kolczyki nadadzą lekkości niejednej stylizacji.

Biżuteria z motywem krzyża – wybierz dodatek idealny dla siebie!

Krzyż jest jednym z najpopularniejszych motywów biżuteryjnych. To symbol religijny, który coraz częściej wykracza poza typowy dla siebie sakralny charakter. Obecnie duża waga jest przywiązywana do jego walorów dekoracyjnych. Świetnie prezentuje się on na różnych akcesoriach stanowiących dodatek zarówno do codziennych, jak i nieco bardziej eleganckich stylizacji. Pierścionki, kolczyki, naszyjniki, a może bransoletki? Czy wiesz już jaka biżuteria z motywem krzyża marki SADVA wzbogaci Twoją kolekcję błyskotek?