×
Bransoletki srebrne damskie · Biżuteria SADVA

Bransoletki srebrne

161 produktów

Bransoletki srebrne

Srebrne bransoletki w kilkudziesięciu modnych połączeniach!

Jeśli myśląc „srebrna bransoletka”, widzisz zwykły łańcuszek z błyszczącego kruszcu, to znak, że jeszcze nie wiesz, jak wygląda nasza biżuteria srebrna! Bransoletki srebrne to jeden z elementów, który interpretujemy na nowo, łącząc je z nieoczywistymi materiałami i kamieniami. A wszystko po to, byś mogła nosić wyjątkowe srebrne bransoletki, które pasują do każdej stylizacji i są kwintesencją tego, co w modzie biżuteryjnej kochamy najbardziej. Otwórz się na to, co nieoczywiste i sięgaj po srebrne bransoletki damskie w swoim ulubionym stylu!

Bransoletki ze srebra i bursztynu? Tego jeszcze nie było!

Bursztyn to niezwykły kamień, który ma w sobie ukrytą moc. To dlatego tak idealnie współgra ze srebrem, które również stworzyła Natura. Unikalne połączenie bursztynu i srebra znajdziesz w naszej słonecznej kolekcji SUN, złożonej z kilku całkowicie odmiennych bransoletek. Pierwsze skrzypce grają czarne, koniakowe, mleczne lub wielokolorowe bursztynowe kule, którym towarzyszą elementy ze srebra. Oprócz bransoletek składających się z kulek w naszej kolekcji SUN dostępne są również wyjątkowe srebrne bransoletki z zawieszką z płaskiego niepolerowanego bursztynu. Dzięki temu, że bursztyn jest kamieniem niepowtarzalnym, nie ma drugiej takiej samej bransoletki, a każda sztuka nieco się od siebie różni, stając się z miejsca unikatem.

Bransoletki damskie – srebro, ceramika i cyrkonie

W SADVA stawiamy na nietypowe połączenia, takie jak srebro i bursztyn czy srebro i ceramika. Piękne ceramiczne kamienie idealnie współgrają ze szlachetnym srebrem, tworząc eleganckie i stylowe kompozycje. Do wyboru są czarne oraz białe kamienie, a w wybranych modelach występuje także połączenie obu tych barw. Dodatkowym elementem ozdobnym każdej bransoletki z ceramiką są cyrkonie, które dodają biżuterii blasku i czynią ją jeszcze bardziej efektowną. Cyrkonie występują w naszej ofercie również solo – jako jedyna ozdoba bransoletek srebrnych.

Modne bransoletki ze srebra i sznurka dla kochających miejski styl

Jeśli szukasz wyjątkowego połączenia elegancji i casualowego stylu, poznaj nasze srebrne bransoletki ozdobione czarnym lub czerwonym sznurkiem. Dzięki zastosowaniu wytrzymałego sznurka bransoletka staje się doskonale nieformalna, a za sprawą srebrnych dodatków nie traci swojej elegancji. Bransoletki ze srebra i sznurka dostępne są w wielu kombinacjach – z zawieszkami, fasetowanymi koralikami czy pozłacanymi kuleczkami. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się nasze bransoletki z kolekcji FLYwithSADVA z zawieszką w kształcie motyla i sznurkiem znajdującym się tylko na jednej połowie biżuterii.

Srebrne bransoletki oraz biżuteria pozłacana

Oprócz wyjątkowych połączeń z bursztynem, ceramiką, sznurkiem czy cyrkoniami w naszej ofercie nie mogło również zabraknąć pięknych bransoletek z czystego srebra, które występują w wielu wariantach. Znajdziesz u nas zarówno delikatną biżuterię srebrną, jak i bardziej wyraziste bransoletki damskie. Srebro jest niezwykłym kruszcem, który można również barwić, dlatego wśród naszych propozycji możesz znaleźć pozłacane bransoletki ze srebra, a także trójkolorowe bransoletki w kolorze srebra, miedzi i złota.