×
Naszyjniki z bursztynu · Biżuteria bursztynowa SADVA

Naszyjniki z bursztynem

52 produktów

Naszyjniki z bursztynem

Jednym ze znaków rozpoznawczych marki SADVA są wyroby z bursztynu. Ogromną popularnością cieszą się chociażby srebrne oraz pozłacane naszyjniki z bursztynem. Występują one w kilku odsłonach, dlatego każda z kobiet może wybrać wariant w największym stopniu dopasowany do jej osobowości oraz stylu życia. To recepta na podkreślenie własnego naturalnego piękna.

Naszyjnik z bursztynem – nie tylko pamiątka z wakacji

Akcesoria z bursztynem kojarzą się zwykle z pamiątką zakupioną podczas wakacji nad morzem. Jednak jest to ozdoba, którą można zakładać nie tylko do letnich stylizacji. Dodatek ten sprawdzi się również w trakcie pozostałych trzech pór roku, kiedy to doda słońca nawet najzwyklejszym outfitom. Obecnie można stawiać na klasyczny bursztyn, jak i jego nowoczesną odsłonę. Zdecydowanie zwiększa to możliwości jego wykorzystania. Dodatkowo naszyjniki marki SADVA są dostępne z bursztynami w kilku kolorach – tradycyjnym koniakowym, jak również białym oraz czarnym.

Kolekcja z bursztynem – dlaczego warto się nimi zainteresować?

W ofercie marki SADVA znajduje się kilka kolekcji, w których główną rolę odgrywa właśnie bursztyn. Jedną z nich jest SUN BURSZTYN. Rzeczywiste piękno biżuterii można odkryć dopiero po kilku dniach jej użytkowania, kiedy to znika warstwa pyłu. Natomiast kolekcja MODERNO BURSZTYN to ukłon w stronę nowoczesności. W tych akcesoriach na pierwszy plan wychodzi ręcznie szlifowany oraz polerowany bursztyn, który zamknięty jest w prostej, geometrycznej oprawie. Fanów klasycznych rozwiązań zadowoli kolekcja TRADYCYJNA, w której bursztyn jest docinany do przygotowanych wcześniej srebrnych form.

Naszyjniki z bursztynem – poznaj ofertę marki SADVA

Szukasz dodatku, który urozmaici Twoje codzienne stylizacje? Chcesz zainwestować w przyciągającą wzrok, oryginalną biżuterię? Odpowiedzią na te potrzeby jest oferta marki SADVA. Znajdziesz tu bogaty asortyment naszyjników oraz innych akcesoriów z bursztynem. Atutem tych wyrobów jubilerskich jest fakt, iż do ich wytworzenia wykorzystywane są niepolerowane kamienie, z widocznym pyłem bursztynowym. Cecha ta nadaje im wyjątkowego uroku.