×
Najmodniejsze bransoletki na sznurku · SADVA

Bransoletki na sznurku

114 produktów

Bransoletki na sznurku

Srebrne bransoletki na sznurku – hit mody miejskiej!

Noszą je kobiety, mężczyźni i dzieci w każdym wieku, zarówno w wersji minimalistycznej, jak i bogato zdobionej. Mowa oczywiście o bransoletkach na sznurku, które od kilku sezonów możemy obserwować na nadgarstkach celebrytów i osób wyznaczających trendy. Bransoletki na sznurku czarnym lub czerwonym pełnią funkcję ozdobną i symboliczną. Wybierając srebrną bransoletkę na sznurku, możesz dodać wyrazistości każdej stylizacji casualowej. Tego rodzaju ozdoba świetnie sprawdzi się także w połączeniu z bardziej oficjalnymi outfitami – nieco przełamując formalny dress code i wyrażając Twój charakter.

Do czego pasują bransoletki na sznurku czarnym?

Czerń to kolor uniwersalny, który świetnie wygląda w zestawieniu z ciemnymi, jasnymi i fluorescencyjnymi barwami. Bransoletki damskie na sznurku czarnym możesz nosić na co dzień, komponując je ze stylizacjami casualowymi i wizytowymi. W kolekcji SADVA znajdziesz zarówno kobiece bransoletki z zawieszkami, jak i efektowne bransoletki na sznurku z bursztynem, które spodobają się także mężczyznom. Oprócz bransoletek srebrnych dużym zainteresowaniem cieszy się także srebrna biżuteria pozłacana z naszej autorskiej kolekcji FLYwithSADVA.

Bransoletki damskie na sznurku czerwonym

Czerwień jest symbolem miłości, radości i energii, a bransoletki damskie na sznurku czerwonym prezentują się efektownie i są chętnie wybierane na prezent. Bez względu na to, czy na co dzień nosisz czerń, biel i szarość, czy też zdecydowanie stawiasz na kolor, bransoletka na czerwonym sznurku stanie się Twoim znakiem rozpoznawczym, który z łatwością dopasujesz do każdej stylizacji. Wśród biżuterii SADVA znajdziesz srebrne bransoletki na sznurku czerwonym, które uzupełniliśmy zawieszkami w kształcie motyli – symbolu lekkości, marzeń i przemiany. Otaczaj się symbolami i kreuj własną rzeczywistość, wybierając modne bransoletki na sznurku, które kryją w sobie dodatkowe znaczenie, a przy tym po prostu świetnie wyglądają!