Biżuteria z Bursztynem, bursztynowa · SADVA

Biżuteria z bursztynu, Oryginalna i nowoczesna

141 produktów

Biżuteria z bursztynu

Marka SADVA dobitnie pokazuje, że biżuteria z bursztynu wcale nie musi być nudna. Nasze propozycje są unikalne i potwierdzają, że w nowoczesnym ujęciu bursztyn prezentuje się wprost fascynująco. To bursztynowe błyskotki, które potrafią sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, dla których liczy się nie tylko atrakcyjność wizualna wyrobu, ale i jego jakość.

Akcesoria z bursztynem – biżuteria nie tylko na wakacje

Biżuteria z bursztynu to dodatek, który oczywiście kojarzy się z pamiątką kupioną na wakacjach w jednej z nadmorskich miejscowości. Jednak jest to coś więcej. To niepowtarzalne pierścionki, kolczyki, naszyjniki oraz bransoletki, które mają niejedno imię. Stanowią oczywiście materialne wspomnienie o letnim wypoczynku, jednocześnie są ozdobą sprawdzającą się o każdej porze roku. Teraz bursztyn staje się standardowym elementem codziennego ubioru utrzymanego w dowolnym stylu. Zawsze jednak nadaje mu wyjątkowego charakteru.

Biżuteria z bursztynem – kolekcje marki SADVA

Marka SADVA oferuje kilka kolekcji, w których główną rolę odgrywa bursztyn w różnych odsłonach. Autorska kolekcja SUN BURSZTYN to ręcznie wykonana biżuteria z matowego bursztynu lodowego – jego prawdziwe piękno odkrywa się dopiero kilka dni od zakupu. Ten rodzaju bursztynu pojawia się także w kolekcji BARCELONA. Natomiast kolekcja MODERNO BURSZTYN stawia na ręcznie szlifowany i polerowany bursztyn w prostej, geometrycznej, ponadczasowej oprawie. Bardzo zróżnicowana kolekcja TRADYCYJNA jest z kolei ukłonem w stronę klasycznego ukazania bursztynu. W każdej ze wskazanych kolekcji dostępne są kolczyki, pierścionki, bransoletki oraz naszyjniki.

Biżuteria z bursztynem – poznaj ofertę marki SADVA

Zainteresowało Cię nowe oblicze bursztynu, jakie ma do zaproponowania marka SADVA? Już teraz wybierz błyskotkę, która w największym stopniu dopasuje się do Twojego stylu życia. Minimalistyczne kolczyki, wyrazisty naszyjnik, delikatne kolczyki, a może oryginalna bransoletka? Możliwości jest naprawdę wiele. To wszystko sprawia, że biżuteria z bursztynu stanowi także ciekawą propozycję prezentową dla kobiety w każdym wieku. Taki upominek zapakowany w aksamitną sakiewkę z naszym logiem oraz w eleganckie pudełko prezentowe to prawdziwy strzał w dziesiątkę.