×
Kolczyki z bursztynem · Biżuteria SADVA

Kolczyki z bursztynem

45 produktów

Kolczyki z bursztynem

Bursztyn kojarzy Ci się z pamiątką pozostałą po spędzonym nad morzem urlopie? Rzeczywiście jest to nierozerwalne połączenie. Jednak kolczyki z bursztynem to wyroby jubilerskie, które sprawdzą się nie tylko w czasie letnich wakacji. Idealnie nadają się one również do stylizacji zakładanych w trakcie trwania innych pór roku. Już teraz zapoznaj się z bogatym asortymentem marki SADVA i przekonaj się, że akcesoria z bursztynem niejedno mają imię – warto się nimi zainteresować.

Kolczyki z bursztynem – akcesoria nie tylko na wakacje

Biżuteria z bursztynem to niepowtarzalne akcesoria, w których posiadaniu powinna znaleźć się każda kobieta. Takie dodatki stanowią prawdziwą gratkę dla miłośniczek uniwersalnych i ponadczasowych wyrobów jubilerskich, które jednocześnie są gotowe docenić oryginalne i jedyne w swoim rodzaju rozwiązania. Z marką SADVA możesz spojrzeć na bursztyn z zupełnie innej perspektywy oraz na nowo odkryć drzemiący w nim potencjał. Decydując się na zakup naszych akcesoriów, wybierasz wysoką jakość, która potwierdzona jest oficjalnym certyfikatem autentyczności bursztynu, wydawanym przez Cech Rzemiosł Artystycznych w Gdańsku.

Kolekcja SUN – odkryj jej wyjątkowość

Marka SADVA ma do zaoferowania szeroką ofertę wyrobów jubilerskich, w których główną rolę odgrywa bursztyn. Największą popularnością cieszy się nasza autorska kolekcja SUN BURSZTYN. To biżuteria, która od początku do końca została wykonana ręcznie, jest więc niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju. Wykonana jest z matowego, niewypolerowanego bursztynu lodowego, który wygląda, jakby był pokryty szronem, wręcz zamrożony. Do wyboru są kolczyki z bursztynem w wielu rozmiarach oraz wyposażone w różne typy zapięć – sztyfty, przekładane przez ucho, na biglu oraz na zapięciu angielskim.

Kolczyki z bursztynem – sprawdź propozycje marki SADVA

Kolczyki z bursztynem w kolorze białym, o oryginalnej czarnej barwie, czy tradycyjne – koniakowe? Które z nich Ty wybierzesz, aby wzbogacić swoją kolekcję biżuterii i urozmaicić swój wizerunek? Możliwości jest wiele, a modele o zróżnicowanym wyglądzie kuszą swoją atrakcyjnością. To także świetna propozycja na prezent. W ofercie marki SADVA znajdziesz zarówno minimalistyczne ozdoby, jak i wyraziste dodatki, dzięki czemu dopasujesz się do upodobań każdej miłośniczki biżuterii, bez względu na jej indywidualne upodobania.