×
Pierścionki srebrne · Biżuteria SADVA

Pierścionki srebrne

114 produktów

Pierścionki srebrne

Najpiękniejsze pierścionki srebrne pod… księżycem!

Jeśli złoto można utożsamiać ze słońcem, srebro musi więc być księżycem – kontrastem i całkowitym przeciwieństwem swojego słonecznego brata, a zarazem jego bliźniaczym elementem, bez którego dzień nie mógłby ustąpić miejsca nocy. Nieznane są przyczyny, dla których jednych ludzi zaliczamy do kochających światło słoneczne „skowronków”, a innych do zafascynowanych nocną ciszą „sów”. Nie wiadomo też, dlaczego jedni kochają ponad wszystko złoto, a inni wybierają głównie srebrną biżuterię. Wiemy jedno – złote i srebrne pierścionki damskie to nieodłączne elementy mody biżuteryjnej, bez których trudno byłoby wyobrazić sobie współczesne ozdoby. W tej kategorii znajdziesz wszystko to, co „sowy” lubią najbardziej, czyli najpiękniejsze pierścionki ze srebra z wieloma unikalnymi zdobieniami, do których wykorzystaliśmy cyrkonie, ceramikę, bursztyn, a także elementy pozłacane.

Srebrny pierścionek z bursztynem, czyli historie opowiadane po zachodzie słońca

Kiedy słońce tonie w morzu, przy bursztynowym tronie Neptuna gromadzą się podwodne stworzenia, czekając na kolejne opowieści. Brzmi jak bajka? Nie szkodzi. W każdej z nich jest cząstka prawdy – wystarczy tylko w to uwierzyć! W SADVA łączymy Księżycowe Srebro ze Złotem Bałtyku, czyli mlecznym lub koniakowym bursztynem. To nietypowe zestawienie cieszy się sporą popularnością zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn, a wiele par decyduje się połączyć tradycję z nowoczesnością, wybierając oryginalne pierścionki srebrne z bursztynem na pierścionek zaręczynowy lub obrączki. Mówią, że srebro i bursztyn skrywają w sobie niezwykłą moc i dodają siły nawet w najtrudniejszych chwilach. To tylko legenda. Ale czy na pewno?

Niebo pełne gwiazd – modne pierścionki srebrne z cyrkoniami

Czy jest coś piękniejszego niż otulone księżycowym blaskiem niebo pełne gwiazd? Jeśli chciałbyś podarować swojej ukochanej gwiazdkę z nieba, teraz to możliwe! Srebrny pierścionek rozgwieżdżony cyrkoniami to przepiękna biżuteria, która sprawi, że oczy Twojej wybranki zaczną błyszczeć. W cyrkoniowej kolekcji SADVA znajdziesz zarówno modne pierścionki srebrne z licznymi kamieniami, jak i duże srebrne pierścionki z okazałymi oczkami w barwie szafirowej. Jeśli tym, czego szukasz, są efektowne pierścionki srebrne, duże rozmiary mamy dostępne od ręki, dlatego z łatwością dopasujesz rozmiar biżuterii do palca ukochanej.

Noc polarna, czyli oryginalne pierścionki srebrne pozłacane

Jeszcze do niedawna w świecie jubilerskim złoto i srebro nie występowały razem – oddzielano je od siebie tak samo, jak noc oddzielona jest od dnia. Jednak dziś połączenie złota i srebra jest w modzie, dlatego nie mogliśmy o tym zapomnieć, przygotowując oryginalne pierścionki srebrne z elementami pozłacanymi. Trójkolorowe pierścionki w barwie srebra oraz żółtego i różowego złota to niezwykle uniwersalne dodatki, do których można dołączyć zarówno złotą, jak i srebrną biżuterię. Zastanawiasz się, do czego jeszcze pasuje trójkolorowa biżuteria srebrna? Pierścionki będące połączeniem kilku barw możesz śmiało zestawiać z dowolną biżuterią, także tą zdobioną bursztynem, cyrkoniami czy ceramiką. Postaw na kolory i twórz autorskie kompozycje, które wprowadzą nieco elegancji do codziennych stylizacji.

Między nocą a dniem – duże pierścionki srebrne z ceramiką

Biel jest symbolem dnia, podczas gdy czerń nieodłącznie kojarzy się z nocą. Zdecyduj, czy jesteś po jasnej, czy też po ciemnej stronie mocy i odkryj nasze duże pierścionki srebrne z ceramiką w kolorze czerni lub bieli. Jeśli wybór między Królową Śniegu a Diaboliną jest dla Ciebie zbyt trudny, bądź jak Cruella De Mon i wybierz czarno-biały pierścionek ceramiczny! Ciekawym rozwiązaniem jest także skompletowanie kilku ceramicznych pierścionków w różnych barwach i noszenie ich w zależności od nastroju, pogody, pory dnia czy kolorów obecnych w stylizacji. Do biżuterii ceramicznej dorzuciliśmy nieco gwiezdnego pyłu w postaci cyrkonii, dzięki czemu pierścionki srebrne duże wyglądają subtelnie i elegancko.

Witaj w bajecznym świecie SADVA – tutaj wszystko, czego dotkniesz, zamienia się w srebro lub złoto!