×
Bransoletki z bursztynu · Biżuteria bursztynowa SADVA

Bransoletki z bursztynem

94 produktów

Bransoletki z bursztynem

Bursztynowe bransoletki – nowoczesne dopełnienie mody miejskiej

Jeszcze do niedawna większość osób zapytana o to, z czym kojarzy im się bursztyn, wspomniałaby o pamiątkach znad morza i ekstrawaganckiej, ciężkiej biżuterii. Jednak dzięki temu, że w SADVA opowiadamy historię bursztynu na nowo, ten efektowny dodatek coraz częściej pojawia się jako nowoczesny element mody miejskiej, który jest dopełnieniem każdej stylizacji i nie ma nic wspólnego z nadmorskimi ozdobami. Połączenie bursztynu ze srebrem, rzemykiem lub sznurkiem pozwala stworzyć zupełnie nowe kompozycje, które intrygują i zachwycają subtelną elegancją. Bursztynowe bransoletki SADVA to biżuteria, która wydobywa szlachetność bursztynu, ukazując jego piękno i klasę w całej okazałości. Daj się zaprosić do Bursztynowego Świata bransoletek SADVA i pozwól nam się rozpieszczać.

Stal szlachetna i bursztyn. Bransoletka BARCELONA dla tych, co chcą inaczej

Bursztyn jest surowcem, który świetnie prezentuje się w połączeniu ze srebrzystymi kolorami, dlatego postanowiliśmy stworzyć kolekcję, której tematem przewodnim będą stal szlachetna i bursztyn. Bransoletka BARCELONA to propozycja dla tych, którzy w modzie biżuteryjnej szukają czegoś zupełnie nowego. Eleganckie bursztynowe kule w kolorze mlecznym lub czarnym w zestawieniu z metaliczną stalą szlachetną tworzą unikalną kompozycję, która pasuje zarówno do eleganckich, jak i casualowych stylizacji. W kolekcji BARCELONA, inspirowanej atmosferą i architekturą stolicy Katalonii, znalazło się również miejsce na bursztynowe bransoletki ze stali szlachetnej i kauczuku.

Słońce na nadgarstku, czyli bursztynowe bransoletki SUN

Czy to możliwe, by słońce świeciło dla nas przez cały rok? Z bransoletkami SUN nic nie stoi na przeszkodzie, by słońce mieć zawsze przy sobie! Bransoletki z bursztynem z kolekcji SUN to wielokolorowa biżuteria składająca się z bursztynowych, ręcznie szlifowanych i niepolerowanych kulek, a także połączenia bursztynowych kamieni z satynowym sznurkiem wykończonym srebrnymi dekoracjami. W kolekcji SUN znajdziesz także srebrno-bursztynową biżuterię oraz pozłacane bransoletki z bursztynem będące kwintesencją słońca. Przygotowaliśmy różnorodny wybór bursztynowych bransoletek, byś mogła znaleźć w naszej ofercie biżuterię, która trafi wprost do Twojego serca i będzie kwintesencją Twego stylu i osobowości.

Bransoletki z bursztynem dla mężczyzn

Coraz więcej panów decyduje się na noszenie ozdób takich jak bransoletki, kolczyki czy naszyjniki. Biżuteria męska różni się od damskiej, gdyż jest znacznie prostsza i mniej subtelna. W kolekcjach biżuterii męskiej dominują też ciemne kolory oraz połączenie srebra z rzemykiem czy sznurkiem. Jednym z surowców, który zdobywa coraz większą popularność wśród mężczyzn, jest bursztyn. Bransoletka z ciemnym bursztynem w kolorze czarnym lub połączeniem jasnego oraz ciemnego kamienia to dodatek idealny dla nowoczesnego i eleganckiego mężczyzny. Wszystkie bransoletki z bursztynem prezentowane na zdjęciach przez mężczyzn mogą także bez przeszkód nosić kobiety, które szukają wyjątkowych ozdób typu uniseks.