×
Pierścionki z brylantem · SADVA

Pierścionki z brylantem

40 produktów

Pierścionki z brylantem

Pierścionki z diamentem

Złoto cieszy się ogromną popularnością w branży jubilerskiej – powstają z niego różne ozdoby, na przykład te zakładane na dłonie, a więc delikatne lub bardziej designerskie pierścionki. Ten metal szlachetny świetnie prezentuje się w zestawieniu z kolorowymi kamieniami (zielonym szmaragdem, czy niebieskim szafirem) oraz klasycznymi detalami ozdobnymi, a więc brylantami, czyli oszlifowanymi diamentami. Chyba nie ma osoby, która nie zachwyciłaby się blaskiem, jaki roztaczają wokół siebie oryginalne pierścionki z brylantami. Ty również możesz odkryć potencjał drzemiący w tych akcesoriach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą marki SADVA z tej kategorii.

Oznaczenia diamentów na pierścionku

Najczęściej stosowaną metodą oceny cech oraz jakości, jakimi wyróżniają się olśniewające pierścionki z brylantami, jest tak zwana reguła 4C (od słów w języku angielskim: carat, clarity, color, cut), odnosząca się do ich czterech właściwości, a więc kolejno: masy (podawanej w karatach metrycznych, np. 0,03 ct, 0,18 ct, czy 0,08 ct), czystości, barwy oraz szlifu. Wszystkie te oznaczenia przekładają się na to, ile kosztują oraz jak ostatecznie wyglądają pierścionki z brylantami. Warto więc zwracać uwagę na wskazane wartości, wybierając konkretny wyrób jubilerski.

Pierścionki z dużym brylantem

Pierścionki z diamentami, do których wykonania wykorzystano złoto, przyciągają uwagę mnogością wzorów, czy rozmiarem osadzonego w obrączce brylantu. Dlatego jest w czym wybierać. W każdym przypadku są jednak synonimem nieprzemijającego piękna, wysokiej jakości zastosowanych materiałów, precyzji wykonania oraz dbałości najdrobniejsze o detale. Jedno jest pewne – ten ekskluzywny dodatek, jakim są pierścionki z brylantami, zawsze dadzą się poznać, jako biżuteria będąca uzupełnieniem niejednej stylizacji. Przekonaj się o tym w praktyce!

Pierścionek z diamentem SADVA

Złoto, nie tylko to klasyczne, czyli żółte, ale i białe, występujące w towarzystwie drogocennych brylantów (poddanych odpowiedniej obróbce diamentów), to luksusowe połączenie, które swoją elegancją i ponadczasowością wpisuje się w gusta nawet najbardziej wymagających miłośników wysokogatunkowych wyrobów jubilerskich. W posiadanej przez Ciebie kolekcji biżuterii brakuje takich wytwornych błyskotek? Już teraz zapoznaj się z produktami z tej kategorii, a już wkrótce na Twoim palcu zabłyśnie  wyjątkowa ozdoba. Pierścionki z diamentami, a dokładniej z ich oszlifowaną wersją, czyli brylantami, to symbol miłości. W związku z tym zdadzą egzamin również jako wyszukany prezent na różne okazje, sprawdzą się także, jako pierścionek zaręczynowy, który będąc potwierdzeniem gorącego uczucia oraz szczerych intencji, pozwoli zdobyć serce ukochanej.