×
Kolczyki nausznice · srebrne i złote · SADVA

Kolczyki nausznice

26 produktów

Kolczyki nausznice

Nausznice srebrne i pozłacane – nowość wśród kolczyków!

Kolczyki mogą być duże i małe, długie i efektowne, a także niewielkie i dziewczęce. W modzie biżuteryjnej od kilku sezonów obecne są także kolczyki nausznice, czyli efektowna ozdoba uszu, szczególnie popularna wśród młodych kobiet. Nausznice srebrne mogą dodawać klasy, elegancji i kobiecości, a także sprawiać, by stylizacja nabrała rockowego pazura. Wszystko zależy od tego, jakie nausznice wybierzesz i w jaki sposób zestawisz je z ulubioną odzieżą. Odkryj nausznice srebrne i pozłacane z autorskich kolekcji SADVA i uczyń je swoim znakiem rozpoznawczym!

Kolczyki nausznice – jak je nosić?

Nausznice to efektowne i dość duże kolczyki, które nosimy na płatku ucha. To idealna opcja dla kobiet, które nie lubią długich, wiszących kolczyków, lecz pragną postawić na wyrazistą ozdobę. Kolczyki srebrne nausznice zakładamy w dowolny sposób. Możesz nosić je klasycznie – ozdabiając każde ucho nausznicą – lub zdecydować się na asymetryczne założenie nausznicy tylko na jedno ucho. Ten drugi sposób jest znacznie bardziej casualowy i świetnie współgra z innymi ozdobami uszu. Kolczyki nausznice zwracają uwagę, dlatego są chętnie wybierane przez pewne siebie dziewczyny, które chcą wyglądać efektownie. Nausznica świetnie prezentuje się również w zestawieniu z dodatkową biżuterią – pierścionkami, naszyjnikami i bransoletkami ze srebra oraz złota.

Kolczyki srebrne nausznice – poznaj modne propozycje SADVA!

W kolekcji nausznic SADVA znajdziesz unikalne kolczyki zaprojektowane z myślą o współczesnych kobietach. Na szczególną uwagę zasługują nasze nausznice z linii FLYwithSADVA – srebrne i pozłacane kolczyki z motywem motyli, czyli znaku rozpoznawczego biżuterii SADVA. Wśród naszych nausznic nie zabrakło także efektownych kolczyków srebrnych z cyrkoniami, które stworzyliśmy z myślą o kobietach szukających nausznic wieczorowych. Jeśli do tej pory nie nosiłaś nausznic, wybierz swoją pierwszą parę i przekonaj się, że te nowoczesne kolczyki są wprost stworzone dla Ciebie!