×
Kolczyki wiszące złote i srebrne · Biżuteria SADVA

Kolczyki wiszące

217 produktów

Kolczyki wiszące

Srebrne kolczyki wiszące dla miłośniczek codziennej elegancji

Kolczyki mogą być małe, delikatne i ledwo zauważalne, a także duże, efektowne i przykuwające wzrok. W SADVA postanowiliśmy połączyć subtelność i spektakularność, tworząc wyjątkowe kolczyki wiszące dla kobiet, które cenią casualową elegancję. Wśród naszych projektów znalazły się klasyczne srebrne i pozłacane kolczyki, a także biżuteria zdobiona bursztynem, ceramiką lub cyrkoniami. Nie bylibyśmy sobą, gdyby w naszej ofercie nie znalazły się kolczyki wiszące z efektownymi zawieszkami w kształcie naszych ukochanych motyli. Jeśli tak jak my cenisz wolność, wybierz długie wiszące kolczyki, które całkowicie odmienią każdą stylizację!

Klasyk w nowoczesnym wydaniu, czyli srebrne i pozłacane kolczyki wiszące

Bazą dla każdej pary kolczyków wiszących SADVA jest srebro – jeden z najwspanialszych kruszców wykorzystywanych do produkcji biżuterii. Jeśli jesteś miłośniczką klasycznych rozwiązań w nowoczesnej odsłonie, odkryj nasze kolczyki wiszące srebrne i srebrne pozłacane z kolekcji FLYwithSADVA, które składają się z jednego, dwóch lub trzech motyli – symbolu obecnego w naszym logo. Motyl to lekkość, ulotność i piękno – to także jeden z najwspanialszych cudów natury i symbol pogoni za marzeniami. Pragniemy, byś nigdy nie zapomniała marzyć i z lekkim sercem witała każdy nowy dzień. W kolekcji FLYwithSADVA znajdziesz także srebrne lub pozłacane koła z motylkowymi zawieszkami w kolorze srebra, złota lub czerni. Kolekcja FLYwithSADVA z 2019 roku składa się także z naszyjników, bransoletek i pierścionków, które możesz dobrać do kolczyków, tworząc kompletną stylizację.

Szukasz nietypowych połączeń? Odkryj srebrne kolczyki wiszące z bursztynem

Matowy, niepolerowany bursztyn z widocznym pyłem bursztynowym to element, który postanowiliśmy dołączyć do kolekcji wiszących kolczyków SUN. Znajdziesz tu zestawienie srebra z mlecznym lub czarnym bursztynem w kształcie kuli albo kostki. Do szczególnych cech bursztynu należy jego różnorodność, dlatego każde kolczyki są unikatem, a zamówiony produkt może mieć delikatnie inny odcień od przedstawionego na zdjęciu. Nie jest to jednak wada, lecz zaleta bursztynu, gdyż każda para kolczyków jest absolutnie wyjątkowa i niepowtarzalna!

Cyrkonia i ceramika, czyli kolczyki wiszące, jakich jeszcze nie było!

Kolekcja CERAMIKA składa się z czarnej, białej lub czarno-białej biżuterii. Mimo że ceramika może wydawać się ciężka, połączenie jej ze srebrem i delikatnymi cyrkoniami sprawia, że kolczyki nabierają lekkości, klasy i elegancji. Modne kolczyki ceramiczne doskonale komponują się z naszyjnikami, pierścionkami i bransoletkami z kolekcji CERAMIKA, a także współgrają z dowolną srebrną biżuterią. Rozświetlające monochromatyczną ceramikę cyrkonie są kamieniami, które zastosowaliśmy również w innych kolczykach wiszących. Dzięki błyszczącym cyrkoniom każda biżuteria nabiera blasku, przez co idealnie prezentuje się w zestawieniu z wieczorowymi stylizacjami. Na szczególną uwagę zasługują nasze pozłacane kolczyki wiszące z czarnymi cyrkoniami, które spodobają się zarówno kobietom ceniącym rockowy styl, jak i tym, które są wierne klasycznej elegancji.