×
Pierścionki pozłacane · Biżuteria SADVA

Pierścionki pozłacane

119 produktów

Pierścionki pozłacane

Pierścionki pozłacane w kolorze srebra oraz żółtego i różowego złota

W modzie biżuteryjnej co chwilę pojawiają się nowe wzory, jednak nie zmienia się popularność wykorzystywanych przez jubilerów kruszców. Nikogo nie dziwi, że najczęściej wybierana przez kobiety biżuteria wykonana jest ze srebra lub złota. Wśród modnych rozwiązań znajduje się także srebro pozłacane, które w ostatnich miesiącach jest szczególnie pożądane w wersji dwu- i trójkolorowej. Pierścionki srebrne pozłacane w kolorze srebra oraz żółtego i różowego złota to modna opcja casualowa, która dodaje wyrazistości każdej stylizacji i podkreśla delikatność kobiety noszącej ozdobę.

Efektowne pierścionki srebrne pozłacane

Kolekcję pozłacanych pierścionków SADVA adresujemy do kobiet szukających wyrazistych ozdób dłoni. Odkryj nasze autorskie projekty i w tym sezonie postaw na kolor! Kompozycję trzech pierścionków w różnych kolorach można zestawiać z dowolną biżuterią – zarówno srebrną, jak i złotą. Jeśli pragniesz stworzyć spójną stylizację, do trójkolorowych pierścionków możesz również dobrać pozłacane naszyjniki, kolczyki i bransoletki w trzech kolorach, które znajdziesz w autorskich kolekcjach SADVA. Wśród pozłacanych pierścionków nie mogło też zabraknąć biżuterii z Waszej ulubionej linii FLYwithSADVA, której motywem przewodnim jest subtelny i niezwykle kobiecy motyl.

Pierścionek srebrny z cyrkoniami – nie wszystko złoto, co się świeci

Oprócz koloru, wybrane pierścionki pozłacane SADVA wyróżniają się także dodatkowymi zdobieniami w postaci cyrkonii. Pierścionek srebrny z cyrkoniami zachwyca swoim blaskiem i podkreśla kobiecość. To propozycja dla odważnych kobiet, które chętnie sięgają po przykuwającą uwagę, efektowną biżuterię. Dwu- i trójkolorowe pierścionki pozłacane pasują do każdej stylizacji casualowej, a biżuteria z cyrkoniami świetnie sprawdzi się także na wieczór, jako dodatek do małej czarnej. Baw się modą biżuteryjną i twórz własne kompozycje, zestawiając pozłacane srebro ze złotem, stalą szlachetną, bursztynem lub ceramiką.