Kolczyki emanują elegancją i subtelnością, wykonane z rodowanego srebra próby 925. Ich głównym elementem są wyjątkowe bursztyny o szlifowanej, niepolerowanej powierzchni, na której pozostał naturalny pyłek. To biżuteria, która wraz z biegiem czasu stopniowo odkrywa piękno bursztynu, a towarzyszy jej autorski Motyl SADVA.
Egzemplarz jest niepowtarzalny dlatego może różnić się od zdjęcia. Autentyczność bursztynu, potwierdzamy certyfikatem jakości, wydanym przez Cech Rzemiosł Artystycznych w Gdańsku.
Produkt stworzony z ręcznie szlifowanych matowych, niepolerowanych bursztynów, z widocznym pyłem bursztynowym, co pozwala odróżnić biżuterię SADVA od tradycyjnych wyrobów z bursztynu.
Bursztyn jest nazywany kamieniem słońca, ponieważ ma ciepłą i pozytywną energię, która poprawia nastrój i samopoczucie. Bursztyn przyciąga szczęście, bogactwo i sukces w życiu. Pomaga też zwalczać bezsenność, wspomaga regenerację, redukuje stres i działa relaksująco.