×
Biżuteria do 200 zł na prezent · złota i srebrna · SADVA

Biżuteria do 200 zł

989 produktów

Biżuteria do 200 zł

Biżuteria do 200 zł, jaką oferuje marka SADVA to szeroki asortyment ozdób nie tylko dla kobiet, ale i dla mężczyzn. W naszej bogatej ofercie można znaleźć zarówno klasyczne modele, jak również te całkowicie niekonwencjonalne. W związku z tym każdy miłośnik biżuteryjnych akcesoriów odkryje tutaj idealne dla siebie dodatki. Biżuteria do 200 zł to: kolczyki, bransoletki, pierścionki oraz naszyjniki, które po prostu musisz poznać.

SADVA – jakie kolczyki do 200 zł?

Biżuteria do 200 zł w sklepie internetowym SADVA to różnorodne modele kolczyków, które można dopasować niemal do każdego kształtu twarzy. Znajdziesz tam minimalistyczne wkręty, kolczyki na sztyfcie oraz modne ostatnio nausznice. Z tymi dodatkami możesz eksperymentować – łączyć je ze sobą i tworzyć niebanalne kompozycje. Z kolei kobiety o twarzy okrągłej lub trójkątnej mogą wyrównywać jej proporcje za pomocą długich, wiszących ozdób.

SADVA biżuteria do 200 zł – sprawdź ofertę bransoletek

Biżuteria do 200 zł Sadva to również wyjątkowe bransoletki na rękę, czy nogę – sprężynkowe, z bursztynu oraz na sznurku. Uwagę wielu osób przyciągają zwłaszcza tego rodzaju akcesoria z kolekcji PERŁY – to element obowiązkowy każdego sezonu, który jest jednocześnie wyrazem klasyki i awangardy. Dzięki wyjątkowym właściwościom pereł oraz typowej dla nich niepowtarzalności każdy egzemplarz z tej serii jest jedyny w swoim rodzaju.

Pierścionki SADVA do 200 zł – które wybrać?

Lubisz urozmaicać swoje stylizacje intrygującymi pierścionkami? Z SADVA jest to możliwe – wystarczy zapoznać się z naszymi propozycjami i wybrać błyskotki, które najbardziej przypadną Ci do gustu. Twoje dłonie mogą ozdobić drobne srebrne i pozłacane pierścionki, jak również oryginalne modele, które będą grały pierwszoplanową rolę pośród wszystkich akcesoriów, jakie będziesz mieć na sobie.

Biżuteria do 200 zł – naszyjniki

Symbolem marki SADVA, znajdującym się również w jej logo, jest motyl. Nie dziwi więc fakt, że motyw ten często pojawia się w naszej biżuterii (przede wszystkim prezentowanej w kolekcji FLYwithSADVA), w tym również jako element dekoracyjny w naszyjnikach. Motyl jest przez nas utożsamiany z siłą skrywaną pod płaszczem ogromnej delikatności. Typowe dla niego cechy to piękno i wolność, które są impulsem do przemiany oraz przebudzenia. Srebrne i pozłacane naszyjniki z urzekającymi motylkami mogą stanowić przyciągający wzrok punkt niejednego ubioru utrzymanego w romantycznej stylistyce.