×
Biżuteria motyle · SADVA

Biżuteria z motylami

434 produktów

Biżuteria z motylami

Symboliczne wyroby jubilerskie cieszą się obecnie ogromną popularnością. W związku z tym wiele kobiet decyduje się na uzupełnienie swojej kolekcji błyskotek o gadżet zdobiony elementami o ukrytym znaczeniu. Branża jubilerska czerpie w tym względzie między innymi z tajemniczego i nadal jeszcze nie do końca znanego nam świata przyrody. Uznanie zdobywa na przykład motyw motyla. Znajdująca się w naszej ofercie złota, srebrna i pozłacana biżuteria z motylami to oryginalne pierścionki, bransoletki, kolczyki oraz naszyjniki, które swoim urokiem zachwycą każdą miłośniczkę delikatnych akcesoriów.

Biżuteria z motylami – chluba marki SADVA

Aututem marki SADVA są zróżnicowane autorskie kolekcje, które pozwalają naszym Klientom wybierać pośród wielu oryginalnych i niepowtarzalnych wyrobów jubilerskich. Sztandarowa seria to FLYwithSADVA, w której główną rolę odgrywa właśnie biżuteria z motylem będącym prawdziwym cudem przyrody – jest on dla nas bardzo ważny, dlatego umieściliśmy go w logo marki i czerpiemy z niego niewyobrażalną siłę.

Symbolika motyla nie jest jednoznaczna. Z jednej strony bezpośrednio kojarzy się on z wolnością, lekkością, subtelnością i kruchością. Koncentruje uwagę na tym, że codzienna egzystencja to ciąg nieustannych przemian stanowiących źródło szczęścia i nowego początku oraz impuls do przebudzenia się z życiowego impasu. Z drugiej strony motyl wskazuje na nieuchwytne, niekwestionowane piękno, w którym tkwi cała moc pewności siebie, determinacji oraz samoświadomości. Zwracając uwagę na charakter tego owada, można odnaleźć analogię pozwalającą porównywać motyle do współczesnych przedstawicielek płci żeńskiej, które jednocześnie emanują delikatnością oraz niezwykłą siłą. Bez dwóch zdań jest to symbol wykorzystywany w jubilerstwie, który robi wrażenie i nieustannie rozbudza wyobraźnię.

Biżuteria z motylami – wybierz akcesoria zachwycające swoim urokiem

Akcesoria z ozdobami w postaci motyli to dodatki, które sprawdzą się zarówno w codziennych stylizacjach, jak i wtedy, gdy kompletuje się ubiór na jakąś specjalną okazję. Niecodzienny design takich ozdób sprawia, że w każdej sytuacji można prezentować się atrakcyjnie i zgodnie z aktualnymi trendami. Biżuteria z motylami to prawdziwy hit tego sezonu, na który po prostu trzeba zwrócić swoją uwagę.

A można przebierać pośród minimalistycznych kolczyków w kształcie motyla z rozwiniętymi skrzydłami, czy też urokliwych pierścionków, w których motyw ten pojawia się na pierwszym planie. Ciekawą propozycję stanowią także bransoletki w postaci łańcuszków o oryginalnym splocie, do których przyczepiona jest maleńka zawieszka przypominająca motylka, jak również naszyjniki z wisiorkiem utrzymanym w tej stylistyce. Już teraz odkryj razem z nami niepodważalną urodę oraz potencjał, jaki skrywa w sobie biżuteria z motylem.