AUTORSKIE KOLEKCJE

Nasze kolekcje są

unikatowe  i wyjątkowe.

Lubimy być niepowtarzalni.

21 LAT TRADYCJI

W 2000 roku z miłości

do biżuterii stworzyliśmy

wyjątkową markę - SADVA.

WYSOKA JAKOŚĆ

Co nas wyróżnia?

Rodowanie srebra pr. 0,925.

Perfekcja w kontroli jakości.

POLSKA MARKA

Jesteśmy dumni, że nasza

marka jest polską marką.

Jesteśmy dla Was i blisko Was.

Odwiedź nas w naszych salonach

Odwiedź nas w naszych salonach

#KoloryŚwiataSADVA

W SADVA inspirujemy się barwami natury. Głęboki błękit ukochanego letniego nieba, pudrowy róż świeżych tulipanów czy jaskrawa żółć gorącego słońca… te wspaniałe kolory pełne wspomnień i emocji znajdziecie w kolekcjach DURO Trend oraz MUDI. 

Żyjemy w zgodzie z naturą, dbamy o nią i podziwiamy jej nieprzemijające piękno. Dążymy do tego, aby nasza biżuteria była bliska ideału, czyli natury. Z niej czerpiemy motywy i barwy, w taki sposób aby najlepiej podkreślać Wasze piękno i charakter. 

Proponujemy, abyś wyraziła siebie zakładając kolor swojej duszy! Może kochasz zieleń przyrody i pokażesz to dobierając do bransoletki DURO Trend eko skórkę w kolorze zieleni? A może masz ochotę pokazać swoją pewność siebie mocnym burgundem? Do naszyjnika dobierz eko skórkę BURGUND-POWDER PINK. W dni kiedy potrzebujesz trochę więcej barw, zdecyduj się na pierścionek i bransoletkę MUDI z kolorowymi motylami. Ten komplet na pewno ożywi Twój dzień.

Od Ciebie zależy czy danego dnia chcesz być romantyczką i wybrać delikatne odcienie różu czy pokazać swój silny charakter i wystrzałowość mocno jaskrawą żółcią. Wszystkie te barwy odnajdziesz w kolekcjach DURO Trend oraz MUDI. Zapraszamy Cię do świata barw natury, do Świata SADVA.

#KoloryŚwiataSADVA
DOŁĄCZ DO "ŚWIATA SADVA" Korzystaj z naszych ekskluzywnych promocji,
inspiracji, informacji o nowościach.
Dołącz już teraz!