AUTORSKIE KOLEKCJE

Nasze kolekcje są

unikatowe  i wyjątkowe.

Lubimy być niepowtarzalni.

20 LAT TRADYCJI

W 2000 roku z miłości

do biżuterii stworzyliśmy

wyjątkową markę - SADVA.

WYSOKA JAKOŚĆ

Co nas wyróżnia?

Rodowanie srebra pr. 0,925.

Perfekcja w kontroli jakości.

POLSKA MARKA

Jesteśmy dumni, że nasza

marka jest polską marką.

Jesteśmy dla Was i blisko Was.

BLOG

KARTA PODARUNKOWA

Nie masz pomysłu na prezent? Przychodzimy z pomocą! Z naszą kartą podarunkową masz pewność, że trafisz z prezentem.

KARTA PODARUNKOWA
KARTA PODARUNKOWA

KARTA PODARUNKOWA

Nie masz pomysłu na prezent? Przychodzimy z pomocą! Z naszą kartą podarunkową masz pewność, że trafisz z prezentem.

Odwiedź nas w naszych salonach

Odwiedź nas w naszych salonach

Podaruj uczucia z autorską biżuterią

Święta to czas miłości, bliskości i okazywania uczuć. Podaruj swoją wdzięczność i najpiękniejsze uczucia zamknięte w biżuterii SADVA. Chcemy pomóc Ci w wybraniu prezentu idealnego.

W SADVA znajdziesz ponadczasowe kolekcje, które będą prezentem na lata. Dla Kobiety pełnej klasy i elegancji, genialnie sprawdzą się naturalne perły. Niebanalny kształt i ich pochodzenie sprawiają, że są one niesamowicie wyjątkowe, a jednocześnie bardzo intrygujące. Jeżeli szukasz właśnie takiego upominku, koniecznie obejrzyj naszyjnik z pereł z autorską monetą.

Dla minimalistek i fanek delikatności wybraliśmy subtelny, złoty naszyjnik z brylantem. Ten szlachetny kruszec, z którego zrobiono filigranowy łańcuszek zachwyci i podkreśli kobiecość. W ofercie mamy również coś dla kobiet lubiących kolory i wyjątkowe wzory. W tym wypadku pod choinkę warto zapakować np. bransoletkę print Saurio

A jeśli o pakowaniu mowa, musimy wspomnieć o naszym pięknym pakowaniu! W SADVA wysyłamy biżuterię w pięknych, aksamitnych sakiewkach. Jeżeli preferujesz pudełko, możesz dokupić je w koszyku, a do niego dorzucimy torebkę prezentową. 

Wiesz, że osoba dla której szukasz prezentu kocha biżuterię, ale nie wiesz jaką najbardziej? Pomóż jej zadbać o swoje ukochane dodatki! Sygnowana szkatułka SADVA pozwoli zachować blask zarówno srebra jak i złota na dłużej. Sprawdzi się też genialnie w podróży.

A gdy potrzebujesz upominek dla kogoś mocno wymagającego, najlepiej sprawdzi się nasza karta podarunkowa. Z nią masz pewność, że idealnie trafisz z wyborem, a obdarowywana osoba będzie szczęśliwa!

Podaruj uczucia z autorską biżuterią
DOŁĄCZ DO "ŚWIATA SADVA" Korzystaj z naszych ekskluzywnych promocji,
inspiracji, informacji o nowościach.
Dołącz już teraz!