AUTORSKIE KOLEKCJE

Nasze kolekcje są

unikatowe  i wyjątkowe.

Lubimy być niepowtarzalni.

20 LAT TRADYCJI

W 2000 roku z miłości

do biżuterii stworzyliśmy

wyjątkową markę - SADVA.

WYSOKA JAKOŚĆ

Co nas wyróżnia?

Rodowanie srebra pr. 0,925.

Perfekcja w kontroli jakości.

POLSKA MARKA

Jesteśmy dumni, że nasza

marka jest polską marką.

Jesteśmy dla Was i blisko Was.

PERŁY SADVA czyli współczesna księżniczka

O czym śnią małe dziewczynki? 

O domu nad jeziorem? O sukience z domu mody Dior czy Chanel?

A może o kolacji w prestiżowej restauracji? No, nie ?  Małe dziewczynki marzą, aby zostać księżniczką. 

W przedszkolu, szkole każda z nas marzyła o roli księżniczki, takiej z bajki. A jaką biżuterię noszą księżniczki?  Oczywiście, naszyjniki z pereł! 

Magia pereł znana jest od wieków. Kobiety stroją się w perły od około 6 000 lat. Jak mówią legendy, pierwsze perły to były łzy aniołów. Tak, ale perły to nie tylko bajki. 

Perły zawsze inspirowały władców i artystów. Korony i szaty monarchów zdobione były perłami a artyści inspirowali się tajemnicą jaką niesie ze sobą ten „diament” z mórz i oceanów. Czy obraz „Dziewczyna z perłą” Jana Vermeera van Delft, z 1655 r. nie jest obrazem zwykłej dziewczyny, którą „oświetlają” kolczyki z pereł? PERŁY na tym obrazie mają swoją siłę i są mistyczne. 

Współczesna moda, to oczywiście inne tkaniny i fasony, ale podobnie jak na obrazie „Dziewczyna z perłą”, PERŁY to kluczowy element każdej stylizacji. Dziś tą stylizację możemy nazwać nowoczesną. Co to znaczy? Biżuterię łączymy z T-shirtem, swetrem czy szarą bluzą. W takiej stylizacji PERŁY stają się bardziej awangardowe niż klasyczne. Natomiast w stylizacji eleganckiej PERŁY nabierają luksusowego brzmienia, ale ich klasa kreuje każdą z tych stylizacji.

Wróćmy do snów i bajek.  

Gdy byłyśmy małe, otaczający świat wydawał się pełen kolorów, ważnych tematów którymi zajmują się dorośli.  Marzyłyśmy, aby zdobywać ten świat. Czy teraz jako dorosłe kobiety wciąż nie marzymy o tym? Perły, jako talizman, pomogą nam sięgać po to, co nie możliwe. 

Czy wiecie, ile waży największa odkryta perła z Filipin? Jej kształt jest nieregularny … ale waży 34 kilogramy, mierzy 61 cm długości i 30 cm szerokości. Mówiąc jednym słowem, jest królewskich rozmiarów. Jednak ona jest jedna, jedyna i jest niedostępna. 

A nasze PERŁY jak skarb, taki z bajki, właśnie przed Wami odkrywamy .

PERŁY SADVA czyli współczesna księżniczka
DOŁĄCZ DO "ŚWIATA SADVA" Korzystaj z naszych ekskluzywnych promocji,
inspiracji, informacji o nowościach.
Dołącz już teraz!