FLYWITHSADVA
AUTORSKIE KOLEKCJE

Nasze kolekcje są

unikatowe  i wyjątkowe.

Lubimy być niepowtarzalni.

21 LAT TRADYCJI

W 2000 roku z miłości

do biżuterii stworzyliśmy

wyjątkową markę - SADVA.

WYSOKA JAKOŚĆ

Co nas wyróżnia?

Rodowanie srebra pr. 0,925.

Perfekcja w kontroli jakości.

POLSKA MARKA

Jesteśmy dumni, że nasza

marka jest polską marką.

Jesteśmy dla Was i blisko Was.

Odwiedź nas w naszych salonach

Odwiedź nas w naszych salonach

DZIEŃ MAMY - PREZENT PEŁEN MIŁOŚCI

Jest kobietą, która akceptuje Cię i prowadzi od pierwszych chwil życia. Uczy miłości, szczerości i jak wyrażać te wszystkie wyjątkowe uczucia. Jest kobietą, która staje się przykładem i niejednokrotnie superbohaterką. Tą kobietą jest Mama.

Zbliżający się Dzień Mamy, przywołuje refleksje i wspomnienia. Myślisz "hej, jak wiele ze mną przeszła i ile dla mnie zrobiła". Ilu z nas niejednokrotnie wycierała łzy, naklejała plasterki, a w gorsze dni, gotowała ulubioną zupę. A pamiętacie pierwsze rozstania? Gdy musieliście iść do przedszkola z wielkim plecakiem i wielkim strachem? Rozstania były trudne, bo to przy Mamie czuliśmy się najbezpieczniej. Pierwsze kłótnie z przyjaciółmi, zauroczenia i złamane serca… w takich momentach wiedzieliśmy do kogo pójść i kto najlepiej wie co dla nas dobre. 

Pamiętajcie codziennie o tej silnej kobiecie, która robiła wszystko, abyście byli szczęśliwi, ale też umieli przyjmować porażki. Nadchodzące święto warto celebrować i wyrazić wdzięczność za Jej poświęcenie i bezwarunkową miłość. Podarujcie swoje uczucia zamknięte w biżuterii SADVA. Opowiedzcie Waszą wspólną historię i pokażcie wspomnienia.

Wybierz w SADVA prezent idealny dla Mamy, prezent z wyjątkowym znaczeniem i zamkniętymi wspomnieniami. Naturalne perły, niepolerowany, matowy bursztyn a może klasyczny, złoty motyw serca? Ty najbardziej znasz swoją Mamę i na pewno wybierzesz podarunek pełen miłości.

DZIEŃ MAMY - PREZENT PEŁEN MIŁOŚCI
DOŁĄCZ DO "ŚWIATA SADVA" Korzystaj z naszych ekskluzywnych promocji,
inspiracji, informacji o nowościach.
Dołącz już teraz!