×

Z całego serca wspieramy naszych przyjaciół i przyjaciółki z Ukrainy.

Oprócz zbiórek staramy się realnie pomóc ludziom walczącym o wolność... wolność, która nie jest przywilejem, a prawem każdego z nas. Motyl to symbol siły, której Ukraińcy mają niezmiernie dużo, ale i wolności o którą teraz najmocniej walczą.

Postanowiliśmy stworzyć serię bransoletek, ze sprzedaży których cała wartość zostanie przekazana na wsparcie walki naszych sąsiadów.

Udało nam się uzbierać 33 595 , które przekazaliśmy dla Narodowego Banku Ukrainy oraz organizacji humanitarnej Polski Czerwony Krzyż. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem, bo dzięki Wam, w niewielkim czasie udało nam się uzbierać tak dużą kwotę, która na pewno pomoże naszym przyjaciołom zza granicy.

Działamy dalej i mamy nadzieje, że Wy działacie z nami! Jesteśmy w kontakcie z najbliższymi przyjaciółmi z Ukrainy i staramy się być na bieżąco z największymi potrzebami naszych sąsiadów, walczących o swoją przyszłość. Pieniądze ze sprzedaży kolejnych bransoletek przekażemy na to, na co w tym momencie jest największe zapotrzebowanie, m.in. na produkty medyczne. 

Wspieramy całym sercem i liczymy na Waszą pomoc.

→ Potwierdzenie zapłaty dla organizacji humanitarnej Polski Czerwony Krzyż 

 Potwierdzenie zapłaty Pomoc Ukrainie 

Ukraina jest częścią marki SADVA. Wspieramy Was całym sercem i pomagamy jak tylko możemy, m.in. właśnie tą akcją. Walczymy o wolność i przyszłość razem. Pomóż razem z nami!

Akcja trwa do odwołania.