FLYwithSADVA

Autorska kolekcja FLYwithSADVA jest całkowicie poświęcona logo marki, którym jest Motyl - symbol przemiany, piękna, siły a zarazem delikatności.

MUDI

Ręcznie malowane emalie i kolorowe printy, inspirowane street art'em, te małe dzieła sztuki zamknięte w biżuterii, znajdziesz w kolekcji MUDI.

SUN Bursztyn

Bursztyn na nowo, czyli kolekcja SUN! Odkryj skarb Bałtyku w matowej, niepolerowanej wersji.

CROSS

Motyw krzyża to zdecydowanie jeden z najczęściej poszukiwanych motywów biżuteryjnych.

PERŁY

Klasyka jaką są perły, w połączeniu ze złotymi kuleczkami, ozdobnymi zapięciami i monetką zyskuje zupełnie nowe oblicze.

ZŁOTO

Biżuteria ze złota z brylantem, chętnie wybierana jest przez minimalistki, które swój look lubią podkreślać drobnym dodatkiem.

Moneta GAJA

Ponadczasowości tej autorskiej kolekcji, nadaje monetka z boginią Gają, symbolizującą miłość, perfekcyjność otaczającej nas natury oraz kobiecość.

 

ODKRYJ

BARCELONA

W tej mocnej, charakterystycznej kolekcji, inspirowanej ulicami Barcelony, znajdziesz bransoletki i pierścionki w kształcie sprężynek, z dodatkiem bursztynu i pozłacanych lub srebrnych kulek.

 

CHAIN

Na łańcuchy moda jest zawsze! Znajdziesz tu te wyraźnie podkreślające stylizacje oraz te delikatne, idealne na każdą okazję.

GLOW Mesh

Odkryj swoje wewnętrzne GLOW z pierścionkami i bransoletkami na pasku zegarkowym w trzech kolorach - srebrnym, złotym i w odcieniu różowego złota.

SFERE

Znajdź dla siebie bransoletkę i naszyjnik z kolorowych koralików i wyróżnij swoją stylizację barwami.

 

DURO

Biżuteria wykonana ze stali szlachetnej w odcieniach srebra, złota oraz różowego złota w towarzystwie masy perłowej czy czarnej emalii, zachwyci każdego miłośnika dodatków.

CERAMIKA

Połączenie srebra i stali szlachetnej z elementami ceramicznymi w różnych kolorach - to właśnie kolekcja CERAMIKA.

 

DURO Trend

Nowatorska kolekcja modułowych bransolet, naszyjników i kolczyków, w których wymieniać możesz kolorowe eko skórki.

 

ODKRYJ

ETERNO

Najbardziej ponadczasowe kolczyki to zdecydowanie kolczyki koła! Z kolekcją ETERNO stworzysz 'szkatułkę kapsułową.

CYRKONIE

Jeśli lubisz lśnić, ta kolekcja jest dla Ciebie! Kolekcja biżuterii z cyrkoniami rozświetli Twój look i doda Ci odrobinę blasku.