FLYwithSADVA

Autorska kolekcja FLYwithSADVA jest całkowicie poświęcona logo marki, którym jest Motyl - symbol przemiany, piękna, siły a zarazem delikatności.

MUDI

Ręcznie malowane emalie i kolorowe printy, inspirowane street art'em, te małe dzieła sztuki zamknięte w biżuterii, znajdziesz w kolekcji MUDI.

SUN Bursztyn

Bursztyn na nowo, czyli kolekcja SUN! Odkryj skarb Bałtyku w matowej, niepolerowanej wersji.

ETERNO

Najbardziej ponadczasowe kolczyki to zdecydowanie kolczyki koła! Z kolekcją ETERNO stworzysz 'szkatułkę kapsułową'.

 

DURO

Biżuteria wykonana ze stali szlachetnej w odcieniach srebra, złota oraz różowego złota w towarzystwie masy perłowej czy czarnej emalii, zachwyci każdego miłośnika dodatków. 

 

CHAIN

Na łańcuchy moda jest zawsze! Znajdziesz tu te wyraźnie podkreślające stylizacje oraz te delikatne, idealne na każdą okazję.

Moneta GAJA

Ponadczasowości tej autorskiej kolekcji, nadaje monetka z boginią Gają, symbolizującą miłość, perfekcyjność otaczającej nas natury oraz kobiecość.

 

ODKRYJ

BARCELONA

W tej mocnej, charakterystycznej kolekcji, inspirowanej ulicami Barcelony, znajdziesz bransoletki i pierścionki w kształcie sprężynek, z dodatkiem bursztynu i pozłacanych lub srebrnych kulek.

 

PERŁY

Klasyka jaką są perły, w połączeniu ze złotymi kuleczkami, ozdobnymi zapięciami i monetką zyskuje zupełnie nowe oblicze.

GLOW Mesh

Odkryj swoje wewnętrzne GLOW z pierścionkami i bransoletkami na pasku zegarkowym w trzech kolorach - srebrnym, złotym i w odcieniu różowego złota.

SFERE

Znajdź dla siebie bransoletkę i naszyjnik z kolorowych koralików i wyróżnij swoją stylizację barwami.

 

DURO TREND

Nowatorska kolekcja modułowych bransolet, naszyjników i kolczyków, w których wymieniać możesz kolorowe eko skórki.

CERAMIKA

Połączenie srebra i stali szlachetnej z elementami ceramicznymi w różnych kolorach - to właśnie kolekcja CERAMIKA.

 

ZŁOTO

Biżuteria ze złota z brylantem, chętnie wybierana jest przez minimalistki, które swój look lubią podkreślać drobnym dodatkiem.

 

ODKRYJ

KONICZYNA

Wierzymy, że kolekcja biżuterii z czterolistną koniczyną przyniesie Ci szczęście i dopełni Twoją stylizację.

 

CYRKONIE

Jeśli lubisz lśnić, ta kolekcja jest dla Ciebie! Kolekcja biżuterii z cyrkoniami rozświetli Twój look i doda Ci odrobinę blasku.