FLYWITHSADVA

Kolekcja FLYwithSADVA z motylem to biżuteria srebrna trójkolorowa: rodowana, pozłocona bladym lub czerwonym złotem. Rozwinięte skrzydła motyla znajdziesz w kolczykach, zawieszkach, pierścionkach i bransoletkach. 

MUDI

Kolekcja Mudi to biżuteria wyrabiana różnymi technikami, m.in. ręcznie malowana. Każdą jednak charakteryzuje niepowtarzalny symbol motyla przy zapięciu. Nasza propozycja to wyjątkowe wzory - misterne printy i ręcznie malowane emalie, a wszystko w zachwycających barwach.  

CHAIN

W kolekcji CHAIN znajdziesz oryginalne i niezwykle stylowe łańcuchy na szyję i na rękę. Możesz je nosić niezależnie od panujących aktualnie trendów, gdyż zawsze prezentują się stylowo. Srebrne łańcuszki to doskonała propozycja dla pań ceniących subtelną elegancję i minimalizm.

DURO

Stal szlachetna czy stal chirurgiczna coraz chętniej wybierana jest przez miłośników biżuterii, szczególnie tych kochających nowoczesne wzornictwo. W połączeniu ze skórzanymi rzemieniami czy emaliowanymi zawieszkami daje niesamowite efekty. 

GLOW MESH

Tak właśnie postrzegamy kobietę – niekwestionowane piękno o wielkiej determinacji i wewnętrznej sile, dlatego to właśnie motyl znalazł się w logo naszej marki i tym symbolem wyróżniamy naszą biżuterię pośród innych. 

SUN BURSZTYN

Naszą biżuterię z bursztynem można zestawiać z casualowymi stylizacjami, takimi jak jeansy i biały T-shirt, a także dołączać ją do bardziej wyszukanych strojów wieczorowych. 

Moneta GAJA

Moneta to obecnie jeden z silnych trendów w biżuterii, jednak nasza ma „to coś” więcej. Przesłanie. Na jej awersie widnieje wizerunek bogini Gaii, postać kobiety otulającej Ziemię. Na rewersie monetki widnieje logo SADVA z #MotylSADVA.

ODKRYJ

PERŁY

PERŁY, to kolekcja, która wykreuje każdą stylizację. To awangarda i klasyka w jednym. Kolekcja PERŁY to must have ale nie tylko tego sezonu. Ta kolekcja zawsze będzie w modzie.

BARCELONA

Bransoletki i pierścionki wykonane ze stali szlachetnej wykańczanej srebrnymi elementami, w którą wkomponowane są bursztyny lub kuleczki w różnych odcieniach od chłodnej stali do ciepłej miedzi.

DURO TREND

Kolczyki, bransolety i naszyjniki pozłacane a także w kolorze srebra możesz mieć podbite wszystkimi kolorami! Skórki są wymienne, więc zakładasz ten kolor, na który masz ochotę. Kolor to inspiracja, to wstęp do pomysłu na COŚ.  

SFERE

Delikatne trójkolorowe kulki fasetowane, które tworzą srebrny zestaw wiszących kolczyków, naszyjnika i bransoletki. Potrafią każdy outfit zmienić w przemyślaną i ciekawą stylizację. 

CYRKONIE

Lubisz błyszczeć? Wybierz cyrkonie! Awangardowa, nowoczesna biżuteria z cyrkoniami to dostępne w wielu wzorach i kolorach pierścionki, kolczyki, zawieszki czy naszyjniki ze srebra i srebra pozłacanego. 

CERAMIKA

To właśnie z myślą o kobietach takich jak Ty przygotowaliśmy naszą kolekcję biżuterii ceramicznej, która jest równocześnie zmysłowa, elegancka, subtelna i zadziorna. 

ZŁOTO

Biżuteria ze złota jest chętnie wybierana na prezent, a wśród szczególnie pożądanych przez kobiety ozdób znajdują się złote naszyjniki z brylantem – minimalistyczne, ekskluzywne i przepiękne. 

ODKRYJ