Biżuteria Męska - Srebrna i Złota · SADVA

Biżuteria męska

67 produktów

Biżuteria męska

Biżuteria męska zyskuje na popularności. Coraz większa grupa Panów decyduje się na sięganie po tego rodzaju akcesoria i wzbogacanie nimi swoich codziennych, jak również nieco bardziej eleganckich stylizacji. Dodatek ten, noszony z umiarem, może okazać się świetnym uzupełnieniem niejednego ubioru. Biżuteria dla niego to przede wszystkim: bransolety, sygnety, naszyjniki oraz łańcuchy.

Biżuteria dla mężczyzn – kolekcja MODERNO BURSZTYN

Kolekcja MODERNO BURSZTYN Sadva dla niego to przede wszystkim męskie bransolety. Jest to nowoczesne wkomponowanie bursztynu w srebrną oprawę, nadające biżuterii wyjątkowego charakteru. Ta autorska kolekcja to zupełnie nowe spojrzenie na naturalne piękno bursztynu, które podkreślone jest ręcznym szlifowaniem. Dzięki swojej uniwersalności, prostocie i geometrycznemu kształtowi, jest to propozycja dla pewnych siebie i zdecydowanych mężczyzn.

Biżuteria dla niego – kolekcja DURO

W ramach kolekcji DURO na Panów czekają bransoletki oraz sygnety. Ich atuty to zróżnicowane i ponadczasowe wzornictwo. Materiał, z którego wykonana jest biżuteria z tej kolekcji to stal szlachetna występująca w towarzystwie skóry ekologicznej oraz kauczuku. Akcesoria wytworzone z takiego tworzywa są trwałe i odporne na uszkodzenia, a przy tym zgodne z najnowszymi trendami.

Biżuteria męska – kolekcja SUN

Niebanalną propozycją dla niego jest ponadto stworzona ręcznie kolekcja SUN BURSZTYN. Tworzą ją między innymi oryginalne bransoletki wykonane są z bursztynu lodowego – niewypolerowanego i matowego. Dodatki w tym stylu zdadzą egzamin wraz z casualowymi outfitami, jak i wytwornymi, klasycznymi stylizacjami.

Biżuteria dla niego na prezent – co wybrać?

Biżuteria męska jest ciekawym pomysłem na prezent dla bliskiego naszemu sercu mężczyzny – chłopaka, narzeczonego, męża, ojca, czy brata. Jednak wybierając konkretny model takiego dodatku, trzeba kierować się nie tylko swoim gustem, ale przede wszystkim upodobaniami osoby, która ma zostać nim obdarowana. Warto zwrócić uwagę między innymi na jej styl ubierania się, sposób bycia oraz charakter. To wszystko może sprawić, że ofiarowany element biżuterii przypadnie do gustu konkretnemu Panu, a co ważne będzie przez niego chętnie zakładany.

Jeśli tylko zechcesz, biżuteria dla niego SADVA może zostać pięknie zapakowana w aksamitną sakiewkę z logo naszej marki albo eleganckie pudełko prezentowe. W takiej formie będzie mogła zostać od razu wręczona konkretnej osobie.