Biżuteria drzewko szczęścia · SADVA

Biżuteria drzewko szczęścia

11 produktów

Biżuteria drzewko szczęścia

Biżuteria to nie tylko ozdoba. Dla wielu osób tego typu akcesoria stanowią również swego rodzaju amulet gwarantujący życiową pomyślność oraz możliwość wyrażenia siebie. Biżuteria drzewko szczęścia to tylko przykład takiego motywu, który jednocześnie wpisuje się w nurt popularnego nawiązania do tajemniczego świata natury.

Biżuteria drzewko szczęścia – diabeł tkwi w szczegółach

Jakie jest znaczenie tego symbolu? Drzewa otaczają nas zewsząd, wystarczy znaleźć się w lesie czy parku, aby przekonać się, jak malutcy jesteśmy wobec ich potęgi. Niejednokrotnie zadziwiają one swoimi rozmiarami, a ich rozległe konary robią olbrzymie wrażenie, co wskazuje na ich wielką siłę. O stabilności świadczą natomiast ich konary, które są mocno i głęboko usytuowane w glebie. Biżuteria drzewko szczęścia symbolizuje także powodzenie, energię, mądrość oraz dążenie do nieustannego poszerzania swojej wiedzy. Naturalne jest, że drzewo regularnie gubi liście, co przypomina, że także nasze życie jest skazane na przemijanie.

Naszyjnik i bransoletka drzewko szczęścia – ozdoba pewnej siebie kobiety

Szukasz wyrazistego dodatku, który będzie grał pierwsze skrzypce w Twojej stylizacji? Biżuteria drzewko szczęścia marki SADVA przychodzi tutaj z pomocą. To wyjątkowe pozłacane i srebrne naszyjniki z delikatnymi przywieszkami lub dużymi, ozdobnymi zawieszkami wykonanymi z ceramiki. Dostępne są także bransoletki na sznurku z ceramicznym lub srebrnym drzewkiem, jak również modele pokazujące, że nowoczesne połączenie stali i ceramiki jest możliwe. To awangardowe rozwiązanie pokazujące, że przepych potrafi być piękny.

Biżuteria drzewko szczęścia – poznaj ofertę marki SADVA

Drzewo życia obecne jest w wielu kulturach. To symbol wiecznego cyklu natury, który trwa bez względu na wszystko inne. Dlatego biżuteria drzewko szczęścia to propozycja dla kobiet, które nie chcą, aby zakładane przez nie błyskotki stanowiły jedynie atrakcyjną dekorację. Twierdzą one, że powinien to być gadżet, który będzie skrywał w sobie jakieś głębsze znaczenie i wyrażał o wiele więcej, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

Należysz do grona takich kobiet? Biżuteria drzewko szczęścia marki SADVA na pewno przypadnie Ci do gustu. Szukasz niebanalnego upominku dla bliskiej sercu osoby? Oryginalne naszyjniki i bransoletki z motywem drzewa to inspiracja, na którą musisz zwrócić uwagę.