Biżuteria z monetami · Monety SADVA

Biżuteria z monetami

23 produktów

Biżuteria z monetami

Od wielu sezonów, jednym z charakterystycznych dla stylu boho symboli stała się moneta. Skradła serca setek kobiet na całym świecie swoim niepowtarzalnym designem. Idealnie nadaje się zarówno do casualowych, letnich stylizacji, jak i wieczorowych, tych bardziej formalnych.

Biżuteria z monetami – dla kogo?

Dla każdego! Biżuteria z monetami jest idealnym dodatkiem, który podkreśli większość styli i indywidualny charakter każdej stylizacji. Olśniewająco będzie prezentowała się zarówno na młodych, jak i dojrzałych kobietach podbijając ich naturalną elegancje.

Biżuteria z monetami będzie idealnym dodatkiem na lato, gdyż złote dukaty będą idealnie komponowały się z opalenizną i letnimi sukienkami. W naszym sklepie znajdziesz biżuterię ze złotymi monetami, która dodatkowo posiada ozdoby z pereł. Połączenie to pozwala uzyskać oryginalną i nietuzinkową biżuterię.

Biżuteria z monetami w sklepie sadva.pl

W naszym sklepie znajdziesz cała kolekcję GAJA, której charakterystycznym elementem jest złota moneta. Możesz wybierać spośród naszyjników, kolczyków oraz bransoletek z elementami w postaci monet. Bez znaczenia, na który element postawisz, kolekcja z monetami z pewnością przyciągnie uwagę każdego.