Biżuteria z koralem naturalnym · SADVA

Biżuteria z koralem

5 produktów

Biżuteria z koralem

Biżuteria z koralem już od bardzo dawna cieszy się niesłabnącą popularnością. Koral od czasów starożytnych pełni funkcje ozdobne i również współcześnie stanowi interesujący materiał jubilerski. W niektórych kręgach kulturowych akcesoria z koralem mają znaczenie symboliczne. Są synonimem optymizmu, szczęśliwego życia, energii, namiętności oraz romantycznej miłości. Już teraz zapoznaj się z ofertą marki SADVA i wzbogać swoją kolekcję błyskotek o niebanalny dodatek!

Czym jest koral?

Koral stanowi obumarłe, wapienne szkielety zewnętrzne koralowców, a więc niewielkich stworzeń żyjących w morskich głębinach. W zależności od składu wody, z jakiej się wywodzi, koral może przyjmować różną barwę – od czerwonej, przez czarną i niebieską, aż po różową oraz białą. Biżuteria z koralem potrafi podkreślić piękno każdej kobiety, bez względu na typ jej urody. Aby takie akcesoria przez jak najdłuższy czas zachowały pełnię swoich właściwości, muszą być przechowywane w odosobnieniu od innych wyrobów jubilerskich.

Bransoletka z koralem marki SADVA – poznaj ją!

Bransoletka z koralem oraz bursztynem to model biżuterii, który ze względu na charakter wykorzystanych kamieni może występować w wielu konfiguracjach kolorystycznych. Ta różnorodność sprawia, że nie sposób znaleźć dwóch takich samych bransoletek. Taka błyskotka stanowi świetny pomysł na uniwersalny podarunek dla wyjątkowej kobiety. A zapakowana w autorską sakiewkę sygnowaną logo marki SADVA oraz umieszczona w eleganckim pudełku prezentowym stanowi sprawdzony przepis na prezent, który na pewno przypadnie do gustu.

Biżuteria z koralem – wzbogać swoją kolekcję o niebanalny dodatek

Bransoletka z koralem marki SADVA to uniwersalny dodatek do Twoich codziennych stylizacji. Sprawdzi się zarówno zimą (w połączeniu z grubym swetrem), jak i latem (w zestawieniu ze zwiewną sukienką na ramiączkach). Możesz mieć ją przy sobie na uczelni, w pracy, na zakupach czy spotkaniu z przyjaciółkami. Wiele osób traktuje ten gadżet jako gwarantujący pomyślność talizman. To, w jakim towarzystwie wystąpi bransoletka satynka, zależy tylko od Ciebie. Pamiętaj jednak, że decydując się na założenie kilku egzemplarzy naraz, jedynie spotęgujesz wyjątkowy efekt.