Co tydzień wygrywają 3 osoby

Do ogłoszenia wyników zostało:
1 dni
Pospiesz się Weź udział
1. Zrób zdjęcie
Chwile szczęścia – podziel się nimi z nami. Zrób zdjęcie w takiej chwili, pełnej szczęścia dla Ciebie.
2
2. Dodaj opis
Dodaj opis chwili oraz tag #SADVAwprezencie
3
3. Upload
Zamieść fotografię na swoim INSTAGRAMIE lub FACEBOOKU wraz z opisem i #SADVAwprezencie
4
4. Poczekaj
W każdym tygodniu trwania konkursu Jury wybierze 10 zdjęć z #SADVAwprezencie a następnie zamieści je na Instagramie i Facebooku SADVA
5
5. I wygrywaj
Teraz wszystko w rękach Internautów. To oni wskażą zwycięzców, których ogłosimy w kolejnym tygodniu. Nie wygrałeś? Nic straconego możesz spróbować szczęścia w kolejnym tygodniu.

Gotowe na przedświąteczne polowanie na wymarzone prezenty? Przygotowanie do Bożego Narodzenia niejednej z nas spędzają sen z powiek... Zwłaszcza, że ten czas to również często najbardziej intensywny okres w życiu zawodowym. Ale nie dajcie się zwariować! Zachęcamy Was, by w tym roku wziąć głęboki oddech... I po prostu cieszyć się magicznymi momentami!

Z czego składa się szczęście? Naszym zdaniem budują je momenty pełne radości: od niespiesznego spaceru z psem po ulubionej części miasta, przez wieczory w gronie przyjaciółek, po niezapomniane przygody. Piękno, spełnienie, zaufanie, miłość – tak wiele możemy celebrować w małych gestach! I to właśnie takimi chwilami powinniśmy teraz dzielić się z najbliższymi!

Z kim dzielicie te pełne radości chwile? Konkurs to doskonała okazja, by podarować tej osobie odrobinę szczęścia... Zamkniętą w przepięknych dodatkach z kolekcji SADVA!

Symbolem marki SADVA  jest Motyl. Motyl to istota siły wyrażonej delikatnością, różnorodnością. Symbolika przypisana motylowi jest jedną z najgłębiej zakorzenionych w historii ludzkości. Wyraża przemianę, przebudzenie, szczęście i natchnienie. Motyl jest istotą wolną, piękną i świadomą, w tym tkwi jego siła.

Sadva tak właśnie postrzega kobietę – niekwestionowane piękno o wielkiej determinacji i wewnętrznej sile, dlatego to właśnie motyl znalazł się w logo marki. Jemu też dedykowana jest limitowana kolekcja FlywithSadva. Bądź wyjątkowa każdego dnia. Bądż sobą.