Biżuteria liście · SADVA

Biżuteria liście

11 produktów

Biżuteria liście

Motywy roślinne zagościły w jubilerstwie już bardzo dawno temu. Od tego czasu nieustannie cieszą się one dużą popularnością i wszystko wskazuje na to, że trend ten utrzyma się również w przyszłości. Nic dziwnego, bowiem jest w czym wybierać – kwiatuszki, drzewka czy koniczynki to tylko przykłady. Uznanie zdobyła także biżuteria z ozdobami w postaci liści. Poznaj dekoracyjne akcesoria z tym motywem od marki SADVA.

Jaką biżuterię z motywem liści wybrać?

Biżuteria liście niejedno ma imię. To błyskotki srebrne, złote oraz pozłacane, często ozdabiane cyrkoniami. To zarówno malutkie wkręty, jak i wyraziste, wiszące kolczyki. Z kolei naszyjniki z takim motywem to synonim subtelności i minimalizmu, który dobitnie pokazuje, że mniej znaczy więcej. Miłośniczki pierścionków także znajdą coś dla siebie. Dostępne są również bransoletki na łańcuszku zwieńczonym symbolem marki SADVA, czyli motylkiem symbolizującym natchnienie, szczęście, przemianę i różnorodność.

Biżuteria liście marki SADVA – kiedy się sprawdzi?

Dekoracyjne akcesoria z motywem liścia na dobrą sprawę sprawdzą się o każdej porze roku. Jednak chyba najbardziej będą pasowały do wiosennych i jesiennych stylizacji. W pierwszym przypadku połączą się z rodzącą się do życia przyrodą, a w drugim nawiążą do zmieniającej swoje oblicze natury i pięknych liści mieniących się na drzewach odcieniami czerwieni, brązu oraz żółci.

Motyw liści w biżuterii – co oznacza?

Motywy wykorzystywane w biżuterii mają zwykle swoje ukryte znaczenie. Podobnie jest z symbolem, jakim jest liść. Jednak w jego przypadku trudno pokusić się o jednoznaczną odpowiedź. Z jednej strony świadczy on o pierwotnym pięknie i lekkości, a z drugiej nawiązuje do kruchości i przemijania, które jest na stałe wpisane w nasze życie.

Biżuteria liście – poznaj ofertę marki SADVA

Biżuteria z motywem liścia marki SADVA to akcesoria, które mogą wzbogacić niejedną z Twoich stylizacji. To również trafiony pomysł na uniwersalny prezent dla bliskiej sercu kobiety – mamy, siostry, babci, kuzynki, czy przyjaciółki. Taki upominek zapakowany w aksamitną sakiewkę z naszym logo wywoła uśmiech na twarzy każdej obdarowanej osoby. Zapoznaj się z naszą ofertą i przekonaj się, że biżuteria liście skradnie Twoje serce.