Model: AUCLB43

Złoty naszyjnik z brylantem

590,00 zł

  • Kolekcja: Złoto
  • Kruszec: Złoto
  • dł. łańcuszka: 42 cm
  • Waga: 0,96 g

„Diamenty są najlepszym przyjacielem kobiety” - to znane słowa piosenki śpiewanej przez Femme fatale- Marlin Monroe. Słowa znane i oklepane? I co z tego? Skoro od zawsze prawdziwe?  Nie tylko ta gwiazda Holywood kochała  najszlachetniejsze z kamieni. Brylanty są obiektem pożądania chyba każdej kobiety. Są wyznacznikiem bogactwa,  oraz niebanalnym dowodem miłości. 

Każda kobieta, która ma w swojej szkatułce biżuterię z brylantem uzna ją za największą ozdobę swojej kolekcji.  Złoty naszyjnik z brylantem będzie w niej błyszczał. 

Brylant jest szlachetny i twardy. Jego blask i głębia  są wydobywane z naturalnego kamienia - diamentu.  Szlifierze od wieków starali się wydobyć z diamentu błyski i kolory powstające przy rozszczepianiu światła załamującego się na oryginalnym szlifie kamienia. Po tym poznasz prawdziwy brylant - ma naturalny blask.

Złota celebrytka z zawieszkami może stanowić doskonały pomysł na podarunek dla najbliższej osoby.  Z uwagi na swój minimalistyczny charakter, wdzięk i piękno lekkości taki prezent z całą pewnością doceni każda kobieta, bez względu na wiek.  Wystarczy jedynie dokonać  właściwego wyboru. Takim wyborem niewątpliwie  będzie złoty naszyjnik  z brylantem oraz  zawieszkami w kształcie symbolu nieskończoności i czterolistnej koniczyny. Wydobądź naturalny blask z bliskiej osoby, Podkreśl go przepięknym naszyjnikiem. 

 

Biżuteria wykonana ze złota próby 0,585.

Autentyczność brylantu potwierdzamy dołączonym do każdego naszyjnika certyfikatem Rzeczoznawcy Diamentów.

Wysoka jakość

20 lat tradycji

Polska marka

Do kompletu