Model: AUCLB48

Złoty naszyjnik z brylantem

590,00 zł

  • Kolekcja: Złoto
  • Kruszec: Złoto
  • dł. łańcuszka: 42 cm
  • Waga: 0,86 g

„Diamenty są najlepszym przyjacielem kobiety” - to znane słowa piosenki śpiewanej przez Femme fatale - Marlin Monroe. Słowa znane i oklepane? I co z tego? Skoro od zawsze prawdziwe?  Nie tylko ta gwiazda Holywood kochała  najszlachetniejsze z kamieni. Brylanty są obiektem pożądania chyba każdej kobiety. Są wyznacznikiem bogactwa,  oraz niebanalnym dowodem miłości. 

Każda kobieta, która ma w swojej szkatułce biżuterię z brylantem uzna ją za największą ozdobę swojej kolekcji.  Złoty naszyjnik z brylantem będzie w niej błyszczał. 

Brylant jest szlachetny i twardy. Jego blask i głębia  są wydobywane z naturalnego kamienia - diamentu.  Szlifierze od wieków starali się wydobyć z diamentu błyski i kolory powstające przy rozszczepianiu światła załamującego się na oryginalnym szlifie kamienia. Po tym poznasz prawdziwy brylant - ma naturalny blask.

Dlatego proponujemy Ci niezwykłą złotą ozdobę szyi z zawieszką w kształcie serduszka zwieńczoną brylantem. Przepiękny, subtelny naszyjnik, który  będzie doskonałym uzupełnieniem szczególnie wieczorowej  stylizacji. Urzeka  subtelnym i minimalistycznym wyglądem. Ten naszyjnik optycznie wydłuży szyję  i dzięki niemu możesz zabłysnąć. Taką biżuterię nosi kobieta z klasą. 

Biżuteria wykonana ze złota próby 0,585.

Autentyczność brylantu potwierdzamy dołączonym do każdego naszyjnika certyfikatem Rzeczoznawcy Diamentów. 

Wysoka jakość

20 lat tradycji

Polska marka

Do kompletu