Model: BRBC-9FI-19C

Bransoletka SUN

199,00 zł

  • Kolor: ciemny
  • waga: 9,4 g
  • barwa kamienia: czarna
  • kamień: bursztyn
  • kruszec: srebro

Poprzez wieki bursztynowa bransoletka była nieodzownym elementem kobiecej biżuterii. Stanowiła obowiązkowy detal wśród ozdób kobiecego nadgarstka. W kolekcji SUN wykorzystujemy  niepolerowany, matowy bursztyn z widocznym pyłem bursztynowym. Ogromną zaletą biżuterii bursztynowej SUN jest to że bursztyn może występować w wielu odsłonach kolorystycznych. To natura nadaje kamieniowi kolor i odcienie, nie istnieją dwie bransoletki takie same, każda jest wyjątkowa i niepowtarzalna, jak kobiety, których będą ozdobami. 

Proponowana bransoletka jest połączeniem  matowych kamieni bursztynowych oraz trzech srebrnych kulek. Wszystko to połączone elastycznym, eleganckim kauczukiem.

Ze względu na różnorodność umieszczonego bursztynu,  nie występuje druga identyczna.

 Bursztynowa bransoletka może występować w różnych konfiguracjach kolorystycznych kamieni.  Być może również potrzebujesz inną długość bransoletki. Skontaktuj się z nami - pomożemy.

Autentyczność bursztynu, potwierdzamy certyfikatem jakości wydanym przez Cech Rzemiosł Artystycznych w Gdańsku. Produkt unikatowy, wykonany przez najlepszych bursztynników w Polsce.

Długość bransoletki: 17 cm, długość przedłużki: 2 cm.

Jeśli szukasz podobnej bransoletki - możesz wysłać do nas wiadomość (sklep@sadva.pl), a my przedstawimy kilka propozycji, które mogą Cię zainteresować. 

Obwód bransoletki: 18 cm,  Średnica kamienia: 9 mm 

rodzaj opakowania wybierzesz w koszyku

wysyłka w ciągu 24 h

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 150 zł

Do kompletu