Model: CP75-14

Pierścionek srebrny, pozłacany z CYRKONIAMI

119,00 zł
Znajdź swój rozmiar

  • Kruszec: Srebro pozłacane 24K
  • Kamień: Cyrkonia
  • Kolor kamienia: kamień bezbarwny
  • Kolor: miedziany, srebrny, złoty
  • Waga: 4,4 g

Kolekcja z cyrkoniami charakteryzuje się niespotykanym w naszych pozostałych wyrobach blaskiem, którego nadają jej wprawione w biżuterię cyrkonie – syntetyczne kamienie uderzająco podobne do diamentów. Na asortyment składają się pierścionki, kolczyki i naszyjniki, dzięki czemu bez kłopotów można stworzyć komplet, który doda uroku każdej stylizacji, czy to dziennej czy wieczorowej.

Jest to jeden z bardziej oryginanych wzorów w naszej kolekcji - komplet trzech pierścionków wykonanych z pozłacanego srebra wysadzanego cyrkoniami w kształcie idealnie łączących się ze sobą fal. Dzięki różnym kolorom pierścionek nie dość że pasuje do biżuterii z dowolnego materiału, to dodatkowo doskonale wpasowuje się w najnowsze modowe trendy w łączeniu ze sobą biżuterii srebrnej i złotej. Oryginalność i kreatywność, którą demonstruje ta biżuteria, jest nie do przecenienia. 

Pierścionek ten doskonale nadaje się do połączenia z dowolnymi elementami naszej biżuterii - czy to srebrnymi czy złotymi. 

Kompozycja trzech srebrnych pierścionków wysadzanych cyrkoniami, tworząca jedną całość. Produkt wykonany ze srebra próby 0,925, pokrytego 24-karatowym złotem.

Wysoka jakość

20 lat tradycji

Polska marka

Do kompletu