Model: AUCLB43

Złoty naszyjnik z brylantem

590,00 zł

  • Kruszec: złoto
  • dł. łańcuszka: 42 cm
  • Waga: 0,96 g

„Diamenty są najlepszym przyjacielem kobiety” - to znane słowa piosenki śpiewanej przez Femme fatale- Marlin Monroe. Słowa znane i oklepane? I co z tego? Skoro od zawsze prawdziwe?  Nie tylko ta gwiazda Holywood kochała  najszlachetniejsze z kamieni. Brylanty są obiektem pożądania chyba każdej kobiety. Są wyznacznikiem bogactwa,  oraz niebanalnym dowodem miłości. 

Każda kobieta, która ma w swojej szkatułce biżuterię z brylantem uzna ją za największą ozdobę swojej kolekcji.  Złoty naszyjnik z brylantem będzie w niej błyszczał. 

Brylant jest szlachetny i twardy. Jego blask i głębia  są wydobywane z naturalnego kamienia - diamentu.  Szlifierze od wieków starali się wydobyć z diamentu błyski i kolory powstające przy rozszczepianiu światła załamującego się na oryginalnym szlifie kamienia. Po tym poznasz prawdziwy brylant - ma naturalny blask.

Złota celebrytka z zawieszkami może stanowić doskonały pomysł na podarunek dla najbliższej osoby.  Z uwagi na swój minimalistyczny charakter, wdzięk i piękno lekkości taki prezent z całą pewnością doceni każda kobieta, bez względu na wiek.  Wystarczy jedynie dokonać  właściwego wyboru. Takim wyborem niewątpliwie  będzie złoty naszyjnik  z brylantem oraz  zawieszkami w kształcie symbolu nieskończoności i czterolistnej koniczyny. Wydobądź naturalny blask z bliskiej osoby, Podkreśl go przepięknym naszyjnikiem. 

 

Biżuteria wykonana ze złota próby 0,585.

Autentyczność brylantu potwierdzamy dołączonym do każdego naszyjnika certyfikatem Rzeczoznawcy Diamentów.

zapakuj na prezent

Wysyłka w 24 H

Darmowa dostawa