Kruszec

Kruszec

Cena

Cena

  • 42,00 zł - 249,00 zł

Kolor

Kolor

Kamień

Kamień

KOLCZYKI

KOLCZYKI

114 produktów

KOLCZYKI

Kolczyki ze srebra i pozłacanego srebra

Możemy śmiało powiedzieć, że srebro to jeden z naszych ulubionych kruszców, co zresztą widać w każdej kolekcji SADVA. To dlatego, że biżuteria srebrna jest uniwersalna, ponadczasowa i przeznaczona dla każdej kobiety – bez względu na wiek. Srebro pięknie współgra także z innymi materiałami, takimi jak bursztyn, cyrkonia czy ceramika, tworząc eleganckie i nowoczesne kompozycje. Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie poszli o krok dalej – wśród naszych kolekcji szukaj również kolczyków ze srebra pozłacanego w kolorze żółtego i różowego złota!

Modne kolczyki srebrne damskie – sztyfty, nausznice, bigle

Każda z nas ma swój ulubiony fason kolczyków. Jedne nie ruszają się z domu bez delikatnych sztyftów, inne uwielbiają nausznice czy długie efektowne kolczyki ze srebra. Wychodzimy naprzeciw Waszym potrzebom, tworząc zróżnicowane kolekcje kolczyków srebrnych dla kobiet, które różnią się nie tylko rodzajem zapięcia, lecz przede wszystkim ozdobami, takimi jak fantazyjne zawieszki czy piękne kamienie. Odkryj nasze kolczyki srebrne z kolekcji FLYwithSADVA, SFERE, SUN, MODERNO, Z CYRKONIAMI i CERAMIKA. Nausznice, kolczyki na sztyft, bigiel lub zapięcie angielskie możesz zestawiać z dowolną biżuterią z pozostałych kolekcji SADVA.

Kolczyki srebrne z bursztynem, ceramiką i cyrkonią

Srebrna biżuteria jest jak mała czarna – pasuje do wszystkiego i na każdą okazję. Kolczyki srebrne damskie pięknie prezentują się w zestawieniu z mlecznym, czarnym lub koniakowym bursztynem, sprawiając, że Złoto Bałtyku nabiera zupełnie nowego charakteru. Niezawodną ozdobą, która doda blasku Twojej kreacji, są także kolczyki srebrne wysadzane bezbarwnymi, szafirowymi lub czarnymi cyrkoniami. Cyrkonia wspaniale imituje diament, a przy tym przepięknie komponuje się ze srebrem, dlatego kolczyki srebrne z cyrkoniami są najczęściej wybierane na wieczór. Dla miłośniczek cyrkonii przygotowaliśmy również opcję casualową – kolczyki ze srebra i cyrkonii, w których pierwsze skrzypce grają efektowne elementy z białej lub czarnej ceramiki.