Kolekcja

Kruszec

Cena

59,00 zł - 369,00 zł

NASZYJNIKI

NASZYJNIKI

103 produktów

NASZYJNIKI

Naszyjniki srebrne z autorskich kolekcji SADVA

Klasyczny naszyjnik na srebrnym łańcuszku czy modna biżuteria z efektownymi zawieszkami? Rodowane srebro, srebro pozłacane czy unikalne połączenia z bursztynem, spinelem, cyrkonią lub ceramiką? Jeśli uważasz te pytania za zbyt trudne, sprawdź całą kolekcję srebrnych naszyjników SADVA i wybierz biżuterię, która wpadnie Ci w oko. Cenimy to, że każda kobieta jest inna i każda ma inny gust – nie ograniczamy się więc wyłącznie do jednego rodzaju biżuterii, lecz tworzymy zróżnicowane naszyjniki ze srebra damskie, które pokochają zarówno kobiety szukające klasycznych ozdób, jak i najnowszych hitów mody biżuteryjnej.

Naszyjniki ze srebra i srebra pozłacanego

W świecie SADVA srebro ma dwie, a nawet trzy twarze. Pierwszą z nich jest klasyczna biżuteria srebrna w naturalnym kolorze, która stanowi zdecydowaną większość oferty SADVA. Jednak to nie wszystko, gdyż naszym znakiem rozpoznawczym są także naszyjniki ze srebra pozłacanego w kolorze żółtego i różowego złota. Z tej modnej biżuterii casualowej szczególnie słynie nasza kolekcja FLYwithSADVA, której symbolem jest motyl. Zainspirowani pięknymi kolorami motylich skrzydeł, postanowiliśmy podarować Wam coś wyjątkowego – trójkolorowe naszyjniki srebrne pozłacane z modnymi zawieszkami w kształcie motyli. W pozostałych kolekcjach SADVA znajdziesz także naszyjniki ze srebra ozdobione innymi symbolami, które pomogą Ci wyrazić siebie i poczuć się pewniej każdego dnia.

Bursztynowe naszyjniki ze srebra damskie

Kochamy bursztyn i nie zamierzamy kryć się z tym uczuciem. Złoto Bałtyku w zestawieniu ze srebrem to stylowy i elegancki dodatek – idealny dla modnej kobiety, która szuka biżuterii do pracy i na co dzień. Zakochaj się w srebrnych naszyjnikach z kolekcji SUN, których cechą charakterystyczną jest czarny lub mleczny bursztyn w kształcie płaskiego plastra. Taki dodatek efektownie ozdobi dekolt i sprawdzi się zarówno w zestawieniu z letnimi bluzkami, jak i dopasowanymi golfami. Wśród naszej modnej biżuterii ze srebra na uwagę zasługują także naszyjniki srebrne z cyrkoniami i ceramiką – stylowa opcja casualowa dla kobiet, które szukają wyrazistych ozdób.