Cena

Rozmiar

Kolor

barwa kamienia

kamień

kruszec

Biżuteria ze złota- sklep Sadva

ZE ZŁOTA I SREBRA POZŁACANEGO

88 produktów

ZE ZŁOTA I SREBRA POZŁACANEGO

Biżuteria złota i srebrna pozłacana – którą wybierasz?

Różnimy się między sobą w każdym aspekcie życia. Jedni wolą czytać książki, inni oglądać filmy. Jedni chętnie sięgają po słone przekąski, inni sprzedaliby duszę za mleczną czekoladę. Nasze gusty różnią się także w przypadku wyboru biżuterii – są między nami miłośnicy srebra oraz oddani zwolennicy złota. Ale to nie wszystko! Dla osób, które nie potrafią się zdecydować na żadną z tych opcji, mamy coś wyjątkowego – biżuterię srebrną pozłacaną, która zdobywa serca kobiet. Jeśli tym, czego pragniesz, jest biżuteria pozłacana lub złota, odkryj naszyjniki, bransoletki, kolczyki, pierścionki i wisiorki z autorskich kolekcji SADVA!

Piękna biżuteria złota na co dzień i od święta

Biżuteria złota to ponadczasowa ozdoba, bardzo często przekazywana z pokolenia na pokolenie. Wartość złotych bransoletek, naszyjników i wisiorków zawsze jest wysoka, a osoba nosząca złotą biżuterię uznawana jest za elegancką i pewną siebie. Biżuteria złota SADVA to delikatne bransoletki i naszyjniki z zawieszkami, utrzymane w nowoczesnej stylistyce. Zawieszki w kształcie listka, czterolistnej koniczyny, serca, znaku nieskończoności czy krzyżyka nie tylko świetnie wyglądają, lecz również mają znaczenie symboliczne. Wybrane naszyjniki dodatkowo ozdobiliśmy czarnym spinelem lub przepięknym brylantem – ozdobami, które czynią złotą biżuterię jeszcze bardziej luksusową.

Biżuteria srebrna pozłacana – druga twarz srebrnej biżuterii

Jeśli jesteś miłośniczką srebra i szukasz modnej biżuterii do swojej kolekcji, cieszymy się, że trafiłaś do świata SADVA! Tutaj czekają na Ciebie najpiękniejsze naszyjniki, kolczyki, bransoletki i pierścionki ze srebra pozłacanego, jakie tylko jesteś w stanie sobie wyobrazić. Biżuteria srebrna pozłacana SADVA to nie tylko klasyczne ozdoby w kolorze żółtego złota, lecz także propozycje dwu- i trójkolorowe. Efektowna biżuteria pozłacana damska w naturalnym kolorze srebra uzupełnionym o złocenia imitujące żółte i różowe złoto to jeden z naszych bestsellerów, który chętnie wybierają kobiety szukające modnej biżuterii casualowej.