Kategorie

Cena

Rozmiar

długość

Kolor

barwa kamienia

kamień

kruszec

Biżuteria ze srebra damska i męska - sklep Sadva

ZE SREBRA

388 produktów

ZE SREBRA

Biżuteria ze srebra – mistrzyni casualowej elegancji

Srebrne naszyjniki, pierścionki, kolczyki, bransoletki i wisiorki to jedne z najchętniej wybieranych kobiecych dodatków, które świetnie komponują się zarówno z casualową elegancją, jak i stylizacjami biznesowymi. Już jedna ozdoba wystarczy, by zapewnić sobie wyrazistość i poczuć się stylowo. W SADVA niezwykle cenimy srebro i staramy się jak najlepiej ukazać jego piękno. W tym celu wykorzystujemy nietuzinkowe połączenia, zestawiając srebrną biżuterię z efektownymi kamieniami, takimi jak bursztyn, cyrkonia czy spinel. Biżuteria srebrna zjawiskowo prezentuje się także w połączeniu z elementami ceramicznymi w kolorach czerni i bieli, które możemy śmiało zaliczyć do najmodniejszych dodatków ostatnich miesięcy.

Biżuteria srebrna damska z bursztynem – Złoto Bałtyku w nowoczesnej odsłonie

Bursztyn to jeden z najpiękniejszych kamieni na świecie. Mimo że nie jest on tak błyszczący jak diament czy cyrkonia, skrywa w sobie tajemnicę morskich głębin. Każdy kamień jest niepowtarzalny i ma do opowiedzenia jedyną w swoim rodzaju historię. Biżuteria srebrna damska z bursztynem koniakowym, czarnym i mlecznym z naszych autorskich kolekcji SUN i MODERNO to unikalne połączenia bursztynu ze srebrem oraz innymi materiałami, takimi jak sznurek czy kauczuk. Kolczyki, wisiorki, pierścionki, bransoletki i naszyjniki z bursztynem to eleganckie ozdoby, które dodadzą Ci klasy i pozwolą stworzyć niebanalne stylizacje do pracy, na wieczór oraz na co dzień.

Do czego pasuje biżuteria srebrna?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta, ponieważ biżuteria ze srebra pasuje do wszystkiego! Nasza kolekcja srebrnej biżuterii jest tak różnorodna, że znajdziesz wśród propozycji SADVA zarówno proste i klasyczne pierścionki, jak i wyszukane bransoletki w stylu miejskim. Spoiwem całej kolekcji jest srebro, które nie tylko nadaje się na każdą okazję, lecz także pięknie komponuje się z innymi materiałami, niezależnie od tego, czy jest to błyszcząca cyrkonia, czy też niepolerowany, matowy bursztyn.