Kolekcja

Kruszec

Cena

89,00 zł - 200,00 zł

Czterolistna koniczyna Biżuteria · SADVA

Biżuteria koniczyna

12 produktów

Biżuteria koniczyna

Biżuteria z koniczynką na szczęście

Koniczyna symbolizuje szczęście, pomyślność oraz sukces. Nic dziwnego, że chcesz ją stale mieć przy sobie. Nasze emaliowe koniczyny oprawione w srebro lub srebro pozłacane to zawieszki i kolczyki dodatkowo uzupełnione maleńkimi cyrkoniami. Są unikalne jak te czterolistne znajdowane na letniej łące. Czerń emalii połączona z chłodnym odcieniem srebra tworzy elegancki zestaw damskiej biżuterii. Odkryj bransoletki, pierścionki i naszyjniki z motywem czterolistnej koniczyny, które staną się Twoimi szczęśliwymi talizmanami. Biżuteria z koniczynką doskonale sprawdza się także na prezent dla osoby, której pragniemy życzyć powodzenia i szczęścia.

Symbol koniczyny w biżuterii

Już od najmłodszych lat szukamy w trawie czterolistnej koniczyny, która ma być zwiastunem pomyślności. Kto choć raz w życiu znalazł koniczynę z czterema listkami, ten do dziś pamięta towarzyszącą temu radość. Nam to się niestety nigdy nie udało, dlatego zamiast czekać na kolejne letnie poszukiwania, postanowiliśmy stworzyć własną kolekcję KONICZYNA, której symbolem jest właśnie ta niezwykła czterolistna roślinka. W SADVA cenimy symbole, a symbol koniczyny w biżuterii ma bardzo długą tradycję. Roślina ta powszechnie utożsamiana jest z powodzeniem, jednak nie każdy wie, że szczęście przypisane jest tylko do jednego listka koniczyny – pozostałe symbolizują nadzieję, wiarę oraz miłość. Biżuteria czterolistna koniczyna to talizman, którym warto obdarować siebie lub bliską osobę.

Najpiękniejsza biżuteria z koniczynką

Srebro i srebro pozłacane to podstawowe elementy naszej kolekcji KONICZYNA. Aby uatrakcyjnić wygląd bransoletek, naszyjników i pierścionków, dodaliśmy do nich czarny lub czerwony element dekoracyjny w postaci emaliowanej koniczyny. Wybrane modele ozdobiliśmy także delikatnymi cyrkoniami, które dodają elegancji i pięknie kontrastują z czernią emaliowanej roślinki. Biżuteria z koniczynką pojawia się także w naszej kolekcji DURO, w której pierwsze skrzypce gra efektowna stal szlachetna. Biżuterię z obu kolekcji możesz dowolnie ze sobą łączyć, tworząc unikalne kompozycje z czterolistną koniczyną w roli głównej. Naszyjniki, pierścionki i bransoletki z motywem koniczyny pasują zarówno do stylizacji casualowych, jak i tych bardziej eleganckich, dlatego możesz nosić je na co dzień i do pracy. Otaczanie się symboliką to skuteczny sposób na wyrażenie siebie i podkreślenie wartości, jakimi kierujemy się w życiu.