Cena

Cena

  • 76,00 zł - 109,00 zł

Kolor

Kolor

 Srebrne zawieszki damskie i męskie - sklep Sadva

SREBRNE ZAWIESZKI

10 produktów

SREBRNE ZAWIESZKI

Piękne zawieszki ze srebra dla miłośniczek DIY

Pragniesz odmienić wygląd ulubionego srebrnego łańcuszka lub bransoletki na rzemyku? Postaw na wisiorki, które w mgnieniu oka zaczarują Twoją biżuterię! Zawieszki srebrne to ulubiona opcja osób interesujących się przerabianiem biżuterii oraz koncepcją DIY. Jeśli pragniesz uzyskać unikalny naszyjnik lub bransoletkę i mieć pewność, że nikt inny na świecie nie ma identycznego egzemplarza, wykorzystaj zawieszki ze srebra z kolekcji SADVA i ozdabiaj nimi swoją biżuterię! W świecie SADVA nie ma miejsca na nudę, której tak nie lubisz. Stawiamy więc na unikalne połączenia, łącząc ze sobą srebro i bursztyn oraz srebro i cyrkonie.

Zawieszki srebrne z bursztynem z kolekcji MODERNO

Złoto Bałtyku to magiczny kamień. W medycynie ludowej od stuleci panuje przekonanie, że bursztyn korzystnie wpływa na ludzką psychikę i pobudza kreatywność. Nic więc dziwnego, że stworzyliśmy zawieszki srebrne z bursztynem dla osób kochających prace twórcze z biżuterią. W kolekcji MODERNO znajdziesz zawieszki srebrne z bursztynem koniakowym, mlecznym i multikolorowym, które możesz skomponować z dowolnym naszyjnikiem lub bransoletką. Twoim jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia, dlatego baw się modą biżuteryjną i zestawiaj bursztynowe zawieszki ze srebra z dowolnymi materiałami – srebrem, sznurkiem czy rzemykiem.

Zawieszki srebrne z cyrkoniami, czyli wisiorek na bogato

Jak sprawić, by srebrny łańcuszek nabrał klasy i elegancji? Uzupełnij go o błyszczącą zawieszkę wysadzaną cyrkoniami. Szczególnie polecamy nasze zawieszki srebrne z dużym szafirowym oczkiem z cyrkonii otoczonym małymi przezroczystymi kamieniami. W kolekcji Z CYRKONIAMI znajdziesz także pierścionek i kolczyki utrzymane w tej samej stylistyce, które pozwolą Ci stworzyć efektowny zestaw biżuterii srebrnej do pracy, na randkę czy na wyjście do opery. Twórz własne kompozycje, dobierając jedną lub kilka zawieszek z kolekcji SADVA i spraw, by Twoja ulubiona biżuteria otrzymała drugie życie!