Model: BRKKC-10.5

Kolczyki srebrne SUN

99,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

  • kruszec: srebro
  • kamień: bursztyn bałtycki
  • waga: 3,5 g
  • wymiary: 10,5 x 10,5 cm

Bursztyn może być amuletem, który ma szczególną moc i przynosi szczęście. Niewątpliwie, każda kobieta w biżuterii z bursztynem z kolekcji SUN poczuje w sobie moc i uwierzy, że sprzyja jej szczęście. Tak poczuje się kobieta, która uzupełni swoją stylizację o srebrne kolczyki z bursztynem na bigiel. Kolczyki  na bigiel  z kolekcji SUN są subtelne, a zarazem wyraziste. 

Srebrne kolczyki próby 0,925 z przepięknymi,  niepolerowanymi bursztynami, matowymi, z pyłem bursztynowym - w kształcie kostki, rzadko spotykanym kształtem bursztynowej biżuterii. 

Kolczyki mogą różnić się odcieniem od przedstawionych na zdjęciu, gdyż ze względu na różnorodność umieszczanego bursztynu,  nie występuje druga identyczna para. Długie srebrne kolczyki zapinane na bigiel doskonale komponują się z naszyjnikami lub koralami z naszej oferty. 

Kolczyki mogą różnić się odcieniem od przedstawionych na zdjęciu. 

Autentyczność bursztynu, potwierdzamy certyfikatem jakości, wydany przez Cech Rzemiosł Artystycznych w Gdańsku. Produkt unikatowy, wykonany przez najlepszych bursztynników w Polsce. 

zapakuj na prezent

Wysyłka w 24 H

Darmowa dostawa

Do kompletu