Model: BRBC-9FI-19C

Bransoletka srebrna SUN

199,00 zł

  • kruszec: srebro
  • kamień: bursztyn bałtycki
  • waga: 9,4 g
  • barwa kamienia: czarna

Poprzez wieki bursztynowa bransoletka była nieodzownym elementem kobiecej biżuterii. Stanowiła obowiązkowy detal wśród ozdób kobiecego nadgarstka. W kolekcji SUN wykorzystujemy  niepolerowany, matowy bursztyn z widocznym pyłem bursztynowym. Ogromną zaletą biżuterii bursztynowej SUN jest to że bursztyn może występować w wielu odsłonach kolorystycznych. To natura nadaje kamieniowi kolor i odcienie, nie istnieją dwie bransoletki takie same, każda jest wyjątkowa i niepowtarzalna, jak kobiety, których będą ozdobami. 

Bransoletka jest połączeniem  matowych kamieni bursztynowych oraz trzech srebrnych kulek. Wszystko to połączone elastycznym, eleganckim kauczukiem.

Ze względu na różnorodność umieszczonego bursztynu,  nie występuje druga identyczna.

 Bursztynowa bransoletka może występować w różnych konfiguracjach kolorystycznych kamieni.  Być może również potrzebujesz inną długość bransoletki. Skontaktuj się z nami - pomożemy.

Autentyczność bursztynu, potwierdzamy certyfikatem jakości wydanym przez Cech Rzemiosł Artystycznych w Gdańsku. Produkt unikatowy, wykonany przez najlepszych bursztynników w Polsce.

Długość bransoletki: 17 cm, długość przedłużki: 2 cm.

Obwód bransoletki: 18 cm,  Średnica kamienia: 9 mm 

zapakuj na prezent

Wysyłka w 24 H

Darmowa dostawa

Do kompletu